تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۷
این فیلم توسط یکی از دانش‌آموزان مدرسه شبانه روزی پسرانه در شهر چلگرد منتشر شده است که تعدادی از دانش‌آموزان با ۱۰ دقیقه تاخیر در مدرسه حاضر و مورد تنبیه بدنی مدیر قرار می‌گیرند.
رویداد۲۴ امروز مدیر مدرسه پسرانه امام خمینی (ره) شهر چلگرد از توابع شهرستان کوهرنگ به دلیل تأخیر ۱۰ دقیقه‌ای دانش‌آموزان آن‌ها را یک ساعت در برف نگه داشت و بعد از آن با شلنگ تنبیه‌شان کرد.

امروز تصویری در فضای مجازی از استان چهارمحال و بختیاری مبنی بر تنبیه بدنی دانش‌آموزان آموزشگاه امام خمینی (ره) شهر چلگرد توسط مدیر مدرسه منتشر شد.

این فیلم توسط یکی از دانش‌آموزان مدرسه شبانه روزی پسرانه در شهر چلگرد منتشر شده است که تعدادی از دانش‌آموزان با ۱۰ دقیقه تاخیر در مدرسه حاضر و مورد تنبیه بدنی مدیر قرار می‌گیرند.

برخی از افراد در فضای مجازی اعلام کرده‌اند که دانش‌آموزان این مدرسه آخر هفته به منزل رفته بودند و به دلیل سرما و نبود وسیله برای بازگشت به مدرسه با تاخیر به دبیرستان رفته‌اند که مدیر مدرسه ۸۵ دانش‌آموز این مدرسه را ابتدا به مدت یک ساعت داخل برف و سرمای زمستان نگه داشته سپس با شیلنگ شروع به زدن روی دستان دانش‌آموزان کرده است.

بعد از انتشار این خبر آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد که پیگیر ماجرا بوده و دقایقی بعد در کمال تعجب در فضای مجازی منتشر شد که رئیس آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرده است.

اما روابط عمومی آموزش و پرورش استان در این رابطه جوابیه‌ای صادر کردند که به شرح زیر است.

در پی انعکاس خبر تنبیه بدنی دانش‌آموزان آموزشگاه امام خمینی (ره) شهر چلگرد توسط مدیر مدرسه در فضای رسانه‌ها در نخستین فرصت کورش اکبری مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ ضمن حضور در آموزشگاه و دلجویی از دانش‌آموزان اعلام کرد براساس ماده ۷۷ آئین نامه اجرایی مدارس در مورد ممنوعیت هر گونه تنبیه بدنی در سطح مدارس، پرونده مدیر متخلف به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش ارسال تا ضمن بررسی تصمیات لازم در این مورد صورت گیرد.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: