تاریخ انتشار: ۱۸:۱۴ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
با حضور وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت مخابرات
مهندس جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران امروز پنج‌شنبه ۱۱ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ با حضور در شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در نشست هم‌اندیشی با فعالین حوزه ارتباطات منطقه و افتتاح نمایشگاه انقلاب شرکت کردند.
مراسم افتتاح نمایشگاه انقلاب و نشست با فعالین حوزه ICT برگزار شد
رویداد۲۴ در این مراسم که با حضور فعالین حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات این منطقه برگزار شد مراسم مختلفی ازجمله نشست با فعالین حوزه ICT شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه، افتتاح نمایشگاه انقلاب و همچنین رونمایی از نرم‌افزار شرکت هاب دانش‌بنیان برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم همایش رویش جوانه‌ها با محوریت جوان و موضوعات مرتبط با فناوری ارتباطات در دانشگاه آزاد شهرستان دماوند برگزار و سخنرانان بر نقش مهم حوزه ICT در توسعه و پیشرفت همه‌جانبه کشور و همچنین اشتغال‌زایی این بخش تأکید کردند.

مهندس سید مجید صدری نیز با حضور در تمامی این نشست‌ها و مراسم افتتاح از نزدیک با ظرفیت‌های ارتباطی و پتانسیل‌های خاص منطقه در حوزه ICT آشنا شد و آمادگی شرکت مخابرات ایران را به‌منظور توسعه و حمایت از استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه مخابرات اعلام کرد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: