تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

لغو سخنرانی لاریجانی پس از اولتیماتوم امام جمعه و طومارنویسی مخالفان

دفتر رئیس مجلس شورای اسلامی از لغو سخنرانی علی لاریجانی در مراسم ۲۲ بهمن در کرج خبر داده است.
لغو سخنرانی لاریجانی پس از اولتیماتوم امام جمعه و طومارنویسی دلواپسان
رویداد۲۴ بخش اطلاع‌رسانی دفتر رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از لغو سخنرانی علی لاریجانی در مراسم ۲۲ بهمن در کرج خبر داد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آنگونه که در رسانه‌ها آمده: امام جمعه محترم کرج در خطبه‌های روز گذشته فرمودند: «گویا انتخاب سخنران روز ۲۲ بهمن در کرج از طرف مرکز بوده است، عده‌ای به این انتخاب اعتراض دارند. هفته آینده راجع به این موضوع بحث می‌کنیم که وظیفه ما چه خواهد بود. یک هفته‌ای به دوستان وقت می‌دهیم ببینیم تدبیری می‌اندیشند یا خیر.»

لازم به ذکر است رئیس مجلس براساس اصرار جناب آقای لطفی قائم مقام محترم آیت الله جنتی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخنرانی روز ۲۲ بهمن را پذیرفتند و تصور این بود که با آقای امام جمعه هماهنگی شده است. وقتی مطالب ایشان را شنیدند سخنرانی خود را لغو کردند و گفتند: مسئله در حدی نیست که ایشان به شورای هماهنگی مرکز اولتیماتوم یک هفته‌ای بدهند. امروز کشور به وحدت نیاز دارد و مخصوصاً راهپیمایی ۲۲ بهمن بایستی مظهر وفاق در کشور باشد و آقای امام جمعه خودشان سخنرانی نمایند یا هر کسی که مطلوبشان هست، دعوت نمایند.

گفتنی است روز گذشته برخی دلواپسان در کرج با نوشتن طوماری خواستار لغو سخنرانی لاریجانی در مراسم ۲۲ بهمن این شهر شده بودند.
خبر های مرتبط
نظرات شما