تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
گروه تروریستی جیش العدل صبح امروز به یکی از واحد‌های بسیج در نیکشهر حمله کردند که در پی آن یک نفر جان باخت و ۵ نفر نیز مجروح شد.
رویداد۲۴ موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان گفته صبح امروز تروریست‎ها به مراسم صبحگاه این ناحیه حمله کردند و بر اثر تیراندازی ۵ نفر زخمی و یک نفر از نیرو‌ها به شهادت رسید.

آنگونه که دادستان گفته تروریست‌ها دو نفر بودند که وقتی با مقاومت مامورین روبرو شدند، متواری شدند و اقلام و مواد منفجره آن‌ها در محل به جای مانده است.
 
مرتضی علی احمدی در این حادثه شهید شده است و ۵ تن مجروح شدند که حال دو نفر از آن‌ها وخیم اعلام شده و به بیمارستان محمد رسول الله نیکشهر منتقل شدند.
 
محسن گل‌محمدی دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفته در این حادثه دو فرد مسلح با عبور از دیوار مجاور اقدام به تیراندازی کرده که در این حادثه یک تن از کارکنان سپاه به نام مرتضی علی احمدی به شهادت رسیده و ۵ تن دیگر نیز مجروح شدند.

گروهک تروریستی جیش‌العدل طی بیانیه‌ای اعلام کرد، ساعتی قبل اقدام تروریستی در شهر نیکشهر انجام داده است.
 
در روزهای گذشته دو بمب صوتی در زاهدان منفجر شده بود که جیش العدل آن را نیز بر عهده گرفته بود.  جیش العدل پیش از این در بیانیه‌ای مسئولیت ربودن مرزبانان میرجاوه را بر عهده گرفته بود.
 
اقلام و مواد منفجره حمله تروریستی نیک‏شهر در محل به جا ماند/ جیش العدل مسئولیت حمله را پذیرفت
 
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: