تاریخ انتشار: ۱۲:۳۸ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
ادامه همکاری قهرمان پرتاب دیسک با مک ویلکینز
احسان حدادی نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک به زودی زود تمریناتش را در آمریکا زیر نظر مک ویلکینز مربی آمریکایی اش ادامه خواهد داد.
احسان حدادی راهی آمریکا می‌شود
رویداد۲۴ مشکلات اردویی احسان حدادی دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک مرتفع شده و اکنون او قرار است برای پیگیری تمریناتش به زودی راهی آمریکا شود. او تمرینات خود را زیر نظر مک ویلکینز مربی آمریکایی اش ادامه خواهد داد. حدادی بعد از مدتی تمرین در آمریکا تمریناتش را در کیش و بعد از آن احتمالاً در آفریقا ادامه خواهد داد.

تیمور غیاثی سخنگوی فدراسیون دوومیدانی در مورد برنامه‌های احسان حدادی گفت: با لطف صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و با هماهنگی فدراسیون دوومیدانی مشکلات رفع شده و قرار است حدادی به زودی به آمریکا برود، البته هنوز زمان دقیق اعزام مشخص نیست و در حال گرفتن بلیط و تهیه ارز هستیم.

وی در خصوص همکاری حدادی با مربی آمریکاییش مک ویلکینز افزود: بلی قرار است با مک ویلکینز تمریناتش را ادامه دهد. در حال حاضر فکر نمی‌کنم که مسابقاتی داشته باشد، اکنون فصل تمرینات است. فکر می‌کنم که اولین مسابقه حدادی اول اردیبهشت و قهرمانی آسیا باشد. در حال حاضر اروپا و آمریکا سرد و یخچالی است و تنها ورزشکاران تمرینات زمستانی خواهند داشت.

وی ادامه داد: حدادی بعد از آمریکا طبق هر سال اردویی در کیش و بعد از آن در آفریقای جنوبی خواهد داشت. بعد از ان هم تمرینات خود را روتین ادامه می‌دهد و برای مسابقات قهرمانی آسیا و سایر مسابقات آماده می‌شود. خدارا شکر مشکلات تمام شد. نمی‌توان قهرمان را رها کرد. من خودم که در این کار بودم خیلی نگران بودم، اما وقتی کاری از دست آدم برنمی آید چه می‌شود کرد. شرایط کشور این گونه است. اکنون هم به لطف و کمک صالحی امیری که باید از او تشکر کرد و با هماهنگی فدراسیون به زودی زود حدادی به آمریکا خواهد رفت.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: