تاریخ انتشار: ۱۷:۴۰ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۲ نظر

نشانه های یک پسر که عاشق واقعی شماست!

پسری که به شما علاقه دارد تغییراتی در رفتار، حرکات و صحبت هایش ایجاد می‌شود. اگر شما هم به یکی از همکاران یا هم کلاسی‌های تان شک کرده این حتما این ماله را بخوانید. در این مقاله نشانه‌های یک مرد عاشق را به شما می‌گوییم

 رویداد۲۴ شاید برای خیلی از خانم‌های مجرد پیش آمده باشد که احساس کنند یکی از همکاران در سر کار یا یکی از همکلاسی‌ها در دانشگاه به زودی از آن‌ها خواستگاری می‌کند، اما همین سوال که احتمالا کی او به خواستگاری می‌آید می‌تواند دوران پرتنشی را بسازد، اگر می‌خواهید بدانید آیا همکار یا همکلاسی‌تان به زودی از شما خواستگاری می‌کند یا نه به نشانه‌های رفتاری او دقت کنید. می‌توانید از حرکات او بفهمید کی زمان خواستگاری است. علاوه بر این‌ها بعد از خواستگاری و در دوران آشنایی نیز می‌توانید با خواندن رفتار‌های خواستگارتان بفهمید که آیا شما را پسندیده است یا نه؟ پس معطل نکنید تمام نشانه‌های رفتاری یک مرد عاشق اینجاست.

پسری که عاشق شما است، وقتی چشم در چشم شما می‌شود او کمی سرش را به سمت راست یا چپ کج می‌کند
نشانه پسران عاشق، نشانه مردان عاشق، پسری که عاشق شما است، وقتی چشم در چشم شما می‌شود او کمی سرش را به سمت راست یا چپ کج می‌کند

کج‌کردن سر یک حرکت کاملا ناخودآگاه در مردان است که وقتی نسبت به زنی احساس نزدیکی می‌کنند از خود نشان می‌دهند. این حرکت و ژست را زمانی مرد‌ها نشان می‌دهند که به زنی علاقه‌مند شده‌اند، ولی خودشان این شجاعت را ندارند که جلو بروند و علاقه‌شان را ابراز کنند و از او خواستگاری کنند. در واقع او با کج کردن سر، خود را آسیب‌پذیر نشان می‌دهد تا خود را در دسترس نشان دهد شاید جالب‌تر به نظر برسد. اگر همکار یا همکلاسی‌تان هنگام صحبت و درحالی‌که ارتباط چشمی برقرار کرده گردنش را کج کند، احتمالا به‌زودی از شما خواستگاری خواهدکرد.

پسری که پنجه پاهایش را به سمت داخل می‌گذارد، می‌خواهد از شما خواستگاری کند

به احتمال زیاد شما طرف مقابل را عصبی و دستپاچه کرده‌اید، این رفتار نشان‌دهنده اعتماد به نفس نداشتن اوست، به همین دلیل اگر همکار یا همکلاسی‌تان هنگام صحبت چنین ژستی گرفت، یعنی نسبت به شما احساس تمایل دارد، ولی هنوز آنقدر اعتماد به نفس ندارد که از شما خواستگاری کند، او احتیاج دارد تا از علاقه شما نسبت به خودش مطمئن شود. اگر هنگام صحبت وقتی او دستپاچه است چند دقیقه با او دوستانه رفتار کنید و به طور غیر مستقیم اشتباهاتش را به او بفهمانید، بعد از مدتی او راحت‌تر خواهد شد و حتی ممکن است درخواست ازدواج اش را نیز مطرح کند. در واقع وقتی مردی انگشتان پنجه پاهایش را به سمت هم متمایل می‌کند، یعنی می‌خواهد درباره موضوع مهمی مثل ازدواج صحبت کند، در این مواقع بهتر است بیشتر ساکت باشید تا او فرصت کند درخواست ازدواج اش را مطرح کند.

پسری که تمایل به ازدواج با شما دارد زمانی که به شما نگاه می‌کند خیلی سریع شانه‌هایش را به سمت بالا جمع می‌کند و به سمت جلو می‌دهد

در این حالت احتمالا شما حرکتی انجام داده‌اید که توجه او به سمت شما جلب شده است. وقتی پسری رفتار‌های یک خانم را تحسین می‌کند در واقع او را مورد مناسبی برای ازدواج می‌داند و به همین دلیل در این مواقع کاملا ناخودآگاه شانه‌هایش را به سمت جلو می‌آورد و جمع می‌کند، این حرکت در مردان نشان دهنده محبت عمیقی است که در دل دارند و دوست دارند به نوعی آن را ابراز کنند. حتی در زندگی زناشویی نیز وقتی مردی از همسرش حرکتی تحسین آمیز می‌بیند، ولی غرورش اجازه نمی‌دهد آن را ابراز کند شانه‌هایش را به سمت جلو جمع می‌کند، در این مواقع می‌توانید برای خوشحال کردن همسرتان، شما نیز به‌طور کلامی علاقه خود را به او نشان دهید.

پسری که عاشق شما است شخصیت خود را در مقابل شما بزرگتر از آنچه هست نشان می‌دهد
نشانه پسران عاشق، نشانه مردان عاشقپسری که عاشق شما است شخصیت خود را در مقابل شما بزرگتر از آنچه هست نشان می‌دهد

این حرکت نشانه‌ای روشن از این است که طرف مقابل شما تمام حقیقت را به شما نمی‌گوید، در واقع با این حرکت او می‌خواهد به‌خود زمان بدهد تا پاسخ یا حرفی مناسب پیدا کند. به همین دلیل حرفی که بعد از این حرکت از او می‌شنوید، نمی‌تواند کاملا دقیق و درست باشد و حتی ممکن است کاملا اغراق شده هم باشد. در این حالت احتمالا او می‌خواهد شخصیت خود را در مقابل شما بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهد و شما را آماده کند تا به درخواست ازدواجش جواب مثبت دهید. به خصوص اگر او در حال صحبت درباره خودش است و می‌خواهد خود را توصیف کند تا شما را تحت‌تاثیر قرار دهد، به حس‌های زنانه‌تان اعتماد کنید؛ آن‌ها به شما می‌گویند طرف مقابل در کجا‌ها دروغ می‌گوید، اما اگر این حرکت را زمانی انجام داد که می‌خواست شما را درباره موضوعی بزرگ مثل درخواست ازدواجش قانع کند، حواس‌تان را کاملا جمع کنید تا مبادا تصمیمی غیرعقلانی بگیرید. البته اشتباه نکنید این حرکت نشانه حقه‌بازی طرف مقابل نیست او فقط فکر می‌کند که اگر صادق باشد شما حرفش را باور نمی‌کنید.


پسرانی که کف دستشان را از شما قایم می‌کنند و پشت دست شان رو به شماست می‌خواهند مرز‌ها را حفظ کنند

وقتی کف دست به سمت پایین است به طوری که دیده نشود نشان دهنده آن است که فرد موضوعی را پنهان می‌کند، وقتی خواستگار شما تنها پشت دست‌هایش را به شما نشان می‌دهد یعنی کمی حالت دفاعی به خود گرفته است و می‌خواهد نشان دهد که شخصیتی قوی دارد و قصد دارد به‌طور موقت توازن را به رابطه بازگرداند. به همین دلیل بهتر است در این حالت به حرف‌های او بیشتر گوش دهید مثلا انتخاب محل صحبت یا غذا یا... را به او بسپارید. وقتی برای نخستین بار با خواستگارتان بیرون می‌روید و او مرتب کف دست‌هایش را از شما پنهان می‌کند به این معناست که می‌خواهد مرز‌ها را کاملا حفظ کند تا به شناخت کافی از شما برسد به همین دلیل کاملا رسمی و همانند قرار‌های کاری رفتار می‌کند و تا وقتی که از جواب مثبت شما مطمئن نشود، همین رفتار رسمی را حفظ می‌کند.

وقتی دست‌هایش را بین موهایش می‌برد

وقتی پسری چنین رفتاری می‌کند در واقع می‌خواهد برای فرد مقابل زیبا‌تر به‌نظر برسد. معمولا زن‌ها برای این‌که زیبا‌تر به‌نظر برسند راه‌های زیادی دارند، ولی مرد‌ها نه، تنها راه آن‌ها برای زیباتر به‌نظر رسیدن، موهای‌شان است. چون مو‌ها بیشتر از همه در چهره به چشم می‌آیند و به راحتی می‌توانند حالت بگیرند. اگر در مرحله آشنایی برای ازدواج هستید و برای نخستین بار است که با خواستگارتان بیرون می‌روید، اگر خیلی به موهایش نرسیده و کاملا مدلی معمولی دارد و کلاهی بر سر گذاشته است یعنی می‌خواهد خود را باهوش و زیرک نشان دهد. البته اگر هم با نامزد یا شوهرتان بیرون رفته‌اید و او برای قرار با شما حسابی موهایش را مرتب کرده‌است، به او بفهمانید که از مدل موهایش لذت می‌برید، چون این کار در رابطه شما تاثیر بسیاری دارد.

اگر بیشتر اوقات سعی می‌کند به نوعی کنار شما بایستد نشان دهنده علاقه او به شماست
نشانه پسران عاشق، نشانه مردان عاشق، اگر بیشتر اوقات سعی می‌کند به نوعی کنار شما بایستد نشان دهنده علاقه او به شماست

بسیار پیش می‌آید که در دانشگاه یا سرکار، دانشجویان یا همکاران به خاطر موضوعی دورهم جمع می‌شوند، اگر در این مواقع همیشه یکی از همکلاسی‌ها یا همکاران‌تان سعی می‌کند خود را به شما نزدیک کند و در کنار شما بایستد این می‌تواند نشان‌دهنده توجه او به شما باشد. مرد‌ها قدرت خارق‌العاده‌ای برای رصد کردن رفتار‌های زن مورد علاقه‌شان دارند به‌خصوص اگر مردی هنوز از احساسش نسبت به زنی مطمئن نباشد، سعی می‌کند همه جا او را تحت نظر بگیرد و رفتار‌های او را کنترل کند بدون این‌که کسی متوجه شود، ولی اگر کاملا از احساسش مطمئن باشد هر طور شده خود را سر راه زن قرار می‌دهد و حتی سعی می‌کند جلب توجه کند و با نگاهش موضوع را به او نشان دهد.
 
منبع:زندگی ایده آل
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
alireza
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
0
0
چطور من 15 سالمه از 11 سالگی تمام علامش رو دارم هر شب خوابم عع ناهار شام بازی درس نماز هر جا میرم فکرمه یه دونه علاعمم کم ندارم فقط چرا از الان هر روز به خدا میگم چرا از الان عاشق شدم یه اهنگ میزارم میزنم زیر گریه تا مامانم در اتاق وا میکنه میگه چته میگم هیچی از ته دلم گریه کردن اومد هر روز کارمه بهش یه بار گفتم یه سال ازم کوچیکه 14 سالشه میدونست که عاشقشم گفت نمیدونم چی بگم گفتم چیزی نگو گفت چرا گفتم خواستم بدونی زمانی که بهش گفتم عاشقتم بعد از خروج جمله دلم یه ارومی گرفت که نمیتونم بگم ای خدا ای خالق هستی این چه حسیه سعی کن تو چاه عشق نیوفتی بیویفتی نابود میشی میخوای بشی خدا نمیزاره خدایا عاشق ها رو ا هم جدا نکنید
آیدا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
0
0
عشق درده عجیبیه که درمون نداره
نظرات شما