تاریخ انتشار: ۱۸:۲۷ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
برایان سینگر به آزار جنسی فردی زیر سن قانونی متهم شد و همین مسأله کافی بود که او از فهرست نامزد‌های بفتا کنار گذاشته شود. برایان سینگر سه هفته پیش از پایان فیلمبرداری «راپسودی بوهمی» به دلیل آنچه «رفتار نامطمئن در صحنه» توصیف شد، از این پروژه سینمایی جدا شده بود، اما نامش به عنوان کارگردان در فهرست عوامل ساخت فیلم باقی ماند.
 رویداد۲۴ برایان سینگر کارگردان فیلم «راپسودی بوهمی» به آزار جنسی متهم شد. در پی این رسوایی بفتا نامزدی او را برای جایزه بهترین فیلم بریتانیایی تعلیق کرد.

به گزارش بی بی سی، برایان سینگر به آزار جنسی فردی زیر سن قانونی متهم شد و همین مسأله کافی بود که او از فهرست نامزد‌های بفتا کنار گذاشته شود.

برایان سینگر سه هفته پیش از پایان فیلمبرداری «راپسودی بوهمی» به دلیل آنچه «رفتار نامطمئن در صحنه» توصیف شد، از این پروژه سینمایی جدا شده بود، اما نامش به عنوان کارگردان در فهرست عوامل ساخت فیلم باقی ماند.

سینگر ۵۳ ساله که کارگردان شناخته‌شده‌ای است این اتهام را نپذیرفته و با قاطعیت علیه اتهام‌زنندگان موضع گرفته است.

رسوایی جنسی برایان سینگر و محرومیت از یک جایزه مهم

رامی مالک در نقش فردی مرکوری در فیلم «راپسودی بوهمی»

مراسم اهدای جوایز بفتا یک‌شنبه ۲۱ بهمن در رویال آلبرت‌هال لندن برگزار می‌شود و مهم‌ترین جایزه سینمایی پیش از اهدای جوایز اسکار است.

بفتا در بیانیه‌اش از تعلیق نامزدی سینگر برای جایزه دفاع کرده و با اشاره به رد اتهامات از سوی این کارگردان اعلام کرد: «تا زمانی که نتیجه این ماجرا مشخص نشود این تعلیق پابرجاست.»

البته بنیاد فیلم بریتانیا قصد ندارد تمام عوامل فیلم «راپسودی بوهمی» را مجازات کند و به تعلیق سینگر بسنده کرده است بنابراین دیگر موارد نامزدی فیلم که ربطی به سینگر ندارد، تغییری نخواهد کرد.

سینگر کارگردانی فیلم‌های موفقی است. از «مظنونین همیشگی» گرفته تا «مردان ایکس» و «بازگشت سوپرمن» در کارنامه او به چشم می‌خورد.

«راپسودی بوهمی» درباره زندگی فردی مرکوری خواننده سرشناس است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: