تاریخ انتشار: ۱۷:۴۴ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس:
بهروز نعمتی گفت: مسئولان و مردم کرمانشاه در میزبانی این دوره از رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی سنگ تمام گذاشتند.

فوتبال به جای خود اما کشتی هم جایگاه خودش را دارد

رویداد۲۴ بهروز نعمتی نماینده مجلسی شورای اسلامی و سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: از تمام کسانی که برای برگزاری رقابت های بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی در کرمانشاه زحمت کشیدند تشکر می کنم و از این مسابقات میزبانی بسیار خوبی شد و کرمانشاهی ها سنگ تمام گذاشتند.

وی دامه داد: جهان پهلوان تختی جزو اسطورهای ورزشی ماست و جام تختی نیز یکی از جام های معتبر کشتی در دنیاست.

نعمتی در مورد وضعیت کنونی کشتی کشور تصریح کرد: کشتی نیازمند حضور جوانان فعال و پرتلاش است و امیدوارم که تمامی کشتی گیران جوان به خصوص کشتی گیران کرمانشاه که در این مسابقات حضور داشتند با تلاش مضاعف خود بتوانند به تقویت تیم ملی ما کمک کنند.

وی در خصوص جایگاه کشتی در کشور و نگاه مسئولان به آن اظهار داشت: ما باید مجموعه ورزش را ببینیم، فوتبال به جای خودش، کشتی به جای خودش، وزنه برداری همینطور و سایر ورزش ها؛ اما یک واقعیت وجود دارد و آن این است که کشتی با گوشت و پوست و خون و فکر مردم ایران عجین است و بعنوان یک رکن رکین در ورزش ایران و همچنین در ورزش دنیا مطرح است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نگاه به کشتی مثبت است، اما باید تلاش ها بیشتر باشد چرا که توقعاتی که از سایر ورزش ها داریم را نیز باید از کشتی داشته باشیم اما باید بگویم که ما مدال آورترین ها هستیم و در چند سالی که در هیأت رئیسه فدراسیون کشتی هستم با حداقل امکانات و بودجه کار شروع شد؛ البته امروز خوشبختانه یکی از رشته هایی هستیم که اعتبارات و کمک های خوبی داریم ولی این کافی نیست و مسئولان باید بیشتر تلاش کنند و فعال باشند تا بتوانیم کار را به نحو احسن به نتیجه برسانیم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: