تاریخ انتشار: ۱۹:۳۲ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۷
واعظ آشتیانی:

شفر همان راهی را می‌رود که کی‌روش رفت!

مدیرعامل اسبق استقلال گفت: اعضای هیئت مدیره استقلال به جای حرف زدن و مصاحبه کردن، تصمیمات درست و کارشناسی اتخاذ کنند.

شفر همان راهی را می‌رود که کی‌روش رفت!

رویداد۲۴ واعظی‌آشتیانی، مدیرعامل اسبق استقلال تأکید دارد که پیروزی مقابل پیکان باعث سرمستی وینفرد شفر شده و حرف‌هایی می‌زند که اگر کنترل نشود، دردسر‌های فراوانی برای کل مجموعه ایجاد می‌کند. امیررضا واعظی‌آشتیانی همچنین نگران رفتار هیئت‌مدیره جدید باشگاه هم هست.

چیدمان جدید هیئت‌مدیره را چطور ارزیابی می‌کنید؟
نشانه هر تغییری یعنی بهبودی فضا. اگر قرار باشد تغییراتی در ترکیب هیئت‌مدیره صورت بگیرد، ولی تحولاتی صورت نگیرد خب دیگر چه نیازی به تغییر بوده است؟ امیدوارم کادر جدید مدیریتی باشگاه ثمربخش باشد. به نظرم هیئت‌مدیره نباید زیاد حرف بزند و اجازه بدهد حرف‌ها توسط سخنگوی باشگاه بر زبان رانده شود. در ادوار گذشته اعضای هیئت‌مدیره استقلال زیاد حرف می‌زدند. مخصوصاً یک فرد خاص که خیلی زیاد حرف می‌زد. هیئت‌مدیره یعنی یک گروه از مدیران که باید دور همدیگر جمع شوند و به جای حرف زدن و مصاحبه کردن، تصمیمات درست و کارشناسی اتخاذ کنند.

به نظرتان هیئت‌مدیره جدید موفق می‌شود؟
هیئت مدیره جای بحث‌های فنی نیست بلکه محلی برای تصمیم‌سازی است. باید تصمیماتی اتخاذ شود که تحقق آن‌ها عملی باشد نه اینکه کاری کنند و قول‌هایی بدهند که نتوانند آن‌ها را عملی کنند. قطعاً سلایق متفاوت است. وزارت ورزش اینگونه اندیشیده و به این اسامی رسید. ما هم به انتخاب آن‌ها احترام می‌گذاریم و برای دوستان انتخاب شده آرزوی موفقیت داریم، ولی دوستان یادشان باشد که عملکردشان در نهایت قضاوت خواهد شد.

برسیم به ماجرای شفر. سرمربی استقلال پس از پیروزی مقابل پیکان به شدت علیه یکی از مدیران باشگاه موضع گرفت و جنگ را علنی کرد.
مدیران باشگاه حتماً باید این مسئله را مدیریت کرده و اختلاف ایجاد شده را مدیریت کنند تا موضوع به جای رسانه‌ای شدن، مرتفع شود. به نظرم وینفرد شفر از بردن پیکان سرمست شده و دقیقاً دارد همان راهی را می‌رود که کارلوس کی‌روش با استفاده از ضعف مدیران فدراسیون طی کرد. او پا جای پای کی‌روش گذاشته و قطعاً مشاورانش به او گفته‌اند که بعضی مربیان در ایران هم سرمربی هستند و هم مدیرعامل به همین خاطر در حال طی کردن مسیر فوق است و مدیران باشگاه باید به طور جدی با قضیه فوق برخورد کنند.

خبر های مرتبط
نظرات شما