تاریخ انتشار: ۲۱:۲۲ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

«خندوانه» تا شانزدهم نوروز روی آنتن می‌ماند

رامبد جوان و «خندوانه» به پایان راه می‌رسند یا نمی‌رسند بعد از شانزدهم فروردین‌ماه و گذشت ایام محرم و صفر مشخص می‌شود که دوباره فصل هفتمی در کار خواهد بود یا خیر.

 رویداد۲۴ برنامه «خندوانه» فصل ششم قرار بود تئاتر کمدی داشته باشد که این اتفاق میسر نشد و حتی تهیه‌کننده این برنامه گفت: این اتفاق احتمالا در فصل هفتم می‌افتد. رامبد جوان پستی منتشر کرد که «خندوانه» فصل دیگری نخواهد داشت. چند روز بعد میرباقری معاون سیما مطرح کرد که «خندوانه» مشکلی برای ادامه ندارد. رامبد جوان پیش از این در حضور رسانه‌ها گفته بود اگر نوآوری و خلاقیتی نداشته باشد «خندوانه» آن روز تمام می‌شود. این پست و یادداشت‌هایی که ناشی از تصمیم عاقلانه رامبد جوان بود باعث شد تا گویا مدیران تلویزیون بخواهند دوباره رامبد جوان با «خندوانه» باشد. او به همین جهت احتمالاً بعد از یک استراحتی همچون گذشته دوباره روی آنتن برود.

سیدعلی احمدی پیش از این به خبرنگار ما گفته بود تئاتر کمدی و چند آیتم دیگر در فصل هفتم به «خندوانه» اضافه می‌شود. احتمالاً «خندوانه» در شانزدهم فروردین‌ماه تمام نشود و دوباره رامبد، نیما، ادابازی و کمدین‌های شبکه نسیم را با قاچ روی آنتن خواهند بود. چرا که دستیار تهیه‌کننده «خندوانه» در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم تأکید کرد: «خندوانه» در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود و تا شانزدهم فروردین‌ماه روی آنتن خواهد بود. با فاصله‌ای احتمالاً بعد از محرم و صفر با فصل هفتم، «خندوانه» روی آنتن خواهد رفت.

وی افزود: امشب (بیست و چهارم بهمن‌ماه) رامبد جوان با یوسف صیادی در «خندوانه» گفتگو می‌کند. پنج‌شنبه و جمعه رقابت ادابازی روی آنتن می‌رود؛ که پنج‌شنبه نیما کرمی و حسین رفیعی با باربد بابایی و مهدی یغمایی رقابت خواهند کرد و در روز جمعه رقابت ادابازی به مسابقه سیاوش مفیدی و شهاب عباسی با برنده شب پنج‌شنبه ادامه پیدا می‌کند. «قاچ» هم از هفته آینده طبق روال عادی از روز شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۱ روی آنتن خواهد بود.


منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما