تاریخ انتشار: ۱۸:۰۱ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

منشا هم در استقلال تعجب کرد!

استقلال تهران با مشکلاتی روبه‌روست که هنوز مدیریت باشگاه نتوانسته برای حل آن‌ها اقدام مثبتی کند.

منشا: در پرسپولیس امکانات بهتر بود

رویداد۲۴ نکته اینجاست که حالا استقلالی‌ها نه‌تن‌ها از رقیب دیرینه خود به لحاظ نتیجه‌گیری عقب افتاده‌اند بلکه از نظر سخت‌افزاری هم شدیداً از قرمز‌ها عقب هستند و شاید این چشم و هم‌چشمی کمک کند اوضاع استقلال بهتر از قبل شود. باشگاه پرسپولیس موفق شد با گرفتن ورزشگاه شهید کاظمی به وضعیت زمین تمرینی‌اش سر و سامان دهد.

آن‌ها مدت‌ها در درفشی‌فر تمرین می‌کردند ولی با تعیین تکلیف ورزشگاه کاظمی به آنجا نقل مکان کردند تا یک محل تمرینی مشخص داشته باشند. پرسپولیس با استفاده از تیزهوشی مدیرانش سریعاً به این ورزشگاه سر و سامان داد. آن‌ها خیلی زود متوجه شدند حالا نعمت بزرگی نصیب‌شان شده است چراکه این ورزشگاه همه امکانات را در دل خود داشت؛ از رستوران بگیرید تا خوابگاه.

در این حالت دیگر بازیکنان جوان تیم که پول اجاره‌خانه نداشتند در این ورزشگاه ماندند تا دیگر مشکلی برایشان پیش نیاید. همیشه خوابگاه بازیکنان جوان در این فوتبال تبدیل به یک مشکل شده بود و حتماً روایت‌های باورنکردنی را درباره آن شنیده‌اید. پرسپولیسی‌ها این مشکل را حل کردند ولی استقلال همچنان با مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. وضعیت زمین تمرینی استقلال مبهم است. آبی‌ها مدتی به نوبنیاد رفتند و در ورزشگاه صنایع دفاع تمرین کردند ولی مدتی بعد آنجا را هم تخلیه کردند تا راهی غرب تهران شوند.

تمرین آبی‌ها حتی در زمین شماره ۳ آزادی که بانوان در آن کار می‌کنند، برگزار شد. این اتفاقات باعث تعجب بازیکنی مثل گادوین منشا هم شده است. این بازیکن که از دیدن شرایط تعجب کرده، به همبازیانش گفته: «اوضاع پرسپولیس خیلی بهتر بود. ورزشگاه ما نه تنها زمین تمرینی بهتری داشت بلکه همه امکانات در اختیارمان بود. فکر نمی‌کردم شرایط استقلال این‌قدر متفاوت باشد.»

البته مدیریت استقلال تلاش خود را برای حل مشکلات انجام داده است منتهی هنوز کار به خوبی جلو نرفته است. به نظر می‌رسد امیرحسین فتحی نیاز دارد تغییراتی اساسی برای اداره باشگاه انجام دهد، چون فعلاً اختلاف داخلی باشگاه را فرا گرفته است. خطیر، معاون ورزشی فتحی با مباشری، معاون اجرایی باشگاه اختلاف دارد. این اختلافات به داخل تیم هم کشیده شده و شفر با خطیر مشکل پیدا کرده.

شفر با اعضای کمیته فنی هم خیلی خوب نیست. این مسائل باعث شده فعلاً تمرکز باشگاه روی مسائل اساسی و مهم نباشد. آبی‌ها در هفته‌های اخیر مشکل زمین تمرینی داشته‌اند و حتی یک بار که به زمین شماره دو آزادی رفتند تمرین کنند متوجه شدند تیم دسته اولی بادران آنجا مشغول تمرین است! دیروز هم بازیکنان به سالن هتل المپیک رفتند تا وزنه بزنند ولی، چون هماهنگی نشده بود نتوانستند داخل بروند. این اتفاقات کمتر در پرسپولیس می‌افتد و به نظر باشگاه استقلال باید برای حل مشکلاتش فکری اساسی کند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: منشا ، استقلال ، باشگاه ، فتحی
نظرات شما