تاریخ انتشار: ۲۱:۳۰ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

شفر: دیدید که بازیکنانم به دنبال برد بودند/ نمی‌توانم به فدراسیون بگویم بازیکن نمی‌دهم

سرمربی استقلال از نمایش تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان تمجید کرد.

   رویداد۲۴ وینفرد شفر در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان گفت: از بازی در قطر و بازگشت به تهران که نیمه شب انجام شد، شرایط مشکلی داشتیم. چند بازیکن خسته را برای این مسابقه تغییر دادیم. ذهنیت و روحیه تیم ما را دیدید که همه دنبال برد بودند. اشتباهاتی داشتیم که این موضوع طبیعی بود. بازیکنان می‌خواستند برای هواداران برنده باشند. در نیمه اول و نیمه دوم موقعیت زیادی داشتیم و فقط یک گل زدیم. تیم حریف نیز یک شانس داشت که حسینی به خوبی آن را مهار کرد. از هواداران فوق‌العاده خود که امروز در هوای سرد یار دوازدهم ما بودند، تشکر می‌کنم. برابر العین نیز امیدوارم ورزشگاه را پر کنند. آن‌ها برای ما خیلی مهم هستند و در غیبت آن‌ها نمی‌توانیم برنده باشیم.

وی افزود: دیدید که در بازی امروز فرشید باقری و وریا غفوری مانند فرشید اسماعیلی بازی نکردند و منشأ نیز کامل بازی نکرد. باشگاه باید از تیم حمایت کند. بعد از بازی در قطر، ۶ صبح به تهران رسیدیم و کار ما برای آماده سازی تیم سخت بود. برنامه ما برای بازی العین است و سپس به بازی‌های بعدی و تعطیلات و دربی فکر می‌کنیم. همه از الان صحبت از دربی می‌کنند، اما ما فرصت کافی برای آن بازی داریم و فعلاً به العین فکر می‌کنیم. بازی قبلی در لیگ برابر فولاد بود و برنده شدیم. بازی امروز نیز سخت بود، زیرا حریف می‌خواست خود را نشان دهد و خیلی از بازیکنان ما نیز خسته بودند. ما باید ریکاوری، تمرین و زندگی شخصی خوب در کنار ذهنیت مثبت داشته باشیم. این تیم و این کادر با ۱۲۰ درصد وجود برای موفقیت تلاش می‌کنند. نمی‌دانم امروز چند نفر در ورزشگاه بودند، اما ما مسئولیت مهمی در قبال آن‌ها داریم.

سرمربی استقلال درباره تعاملش با تیم ملی امید هم گفت: این تعامل و همکاری برای من بسیار مهم است. در سه کشور سرمربی تیم ملی بودم و این همکاری بسیار مهم است. تیم امید همان اهمیت تیم بزرگسالان را دارد. ما چند بازیکن در این تیم داریم و بهترین کار، صحبت کردن، چای نوشیدن و صحبت کردن دور یک میز است و بهتر است با یکدیگر صحبت کنیم تا اینکه در تلویزیون صحبت کنیم. نورافکن فردا در تیم امید ریکاوری می‌کند و پس فردا به ما اضافه می‌شود. قائدی بهتر است در تیم امید باشد و نورالله‌ی نیز در تیم امید حضور دارد. هر زمان لازم باشد، او باز می‌گردد. من مهمان هستم و نمی‌توانم به فدراسیون بگویم به شما بازیکن نمی‌دهم. اگر تیم به المپیک برود خوشحال می‌شوم و اگر ۳ بازیکن من حضور داشته باشند، بیشتر خوشحال می‌شوم. در لندن ۳ بازیکن من از العین حضور داشتند و برای من بسیار خوب بود. این تعامل و صحبت کردن بهترین راه است و کرانچار نیز مربی بسیار خوبی است.
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان