تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
علی لاریجانی در یک گفت و گوی ویژه و تفصیلی برای اولین بار به برخی پرسش‌ها پاسخ داده است.
گفت و گوی جنجالی علی لاریجانی درباره احمدی نژاد، حسن روحانی، اصلاح طلبان و انتخابات آینده +فیلم کامل مصاحبه
رویداد۲۴ رییس مجلس در این گفت و گوی تصویری که با نشریه مثلث انجام داده است به سوالاتی در مورد احمدی نژاد، حسن روحانی، اصلاح طلبان، انتخابات آینده و ... پاسخ داده است. رییس مجلس همچنین در مورد اینکه چرا اصلاح طلبان در انتخابات هیات رییسه از او حمایت نکردند به سوالات خبرنگار اینگونه پاسخ داده است:

یکی از مهم‌ترین اتفاقات سیاسی امسال، انتخابات هیات‌رئیسه بود که فراکسیون امید تصمیم گرفت که از شما حمایت نکند. سوال مشخص من این است که آیا قبل از انتخابات پیام‌هایی رد و بدل شد و شروطی داشتند که شما نپذیرفتید یا اصلا اساسا از ابتدا برای امسال چنین برنامه‌ای داشتند؟

نه شروطی هم نبود؛ آقایان خودشان تصمیم‌شان این بود.

با شما مذاکره‌ای نشد؟

مذاکره‌ای به طور رسمی نه.

شما از اتفاقی که افتاد تعجب نکردید؟

به هر حال فرق مجلس فعلی با مجالس دیگر این است که فراکسیون اکثریتی به معنای متعارف ندارد؛ لذا تصمیم‌گیری در آن ساده نیست. همین وقایع قابل پیش‌بینی است.

آقای دکتر گفت‌وگویی داشتم با آقای عطریان‌فر؛ قبل از انتخابات هیات‌رئیسه انتخابات اول ایشان گفتند که ما نقد آقای لاریجانی را به نسیه آقای عارف ترجیح می‌دهیم؛ این نسبت الان در مجلس بر هم خورده است؟

یعنی چه؟

یعنی در آن زمان ترجیح می‌دادند که از شما حمایت بکنند و پای این حمایت‌شان هم تا مدتی ایستاده بودند. بعد در انتخابات هیات‌رئیسه اخیر این اتفاق نیفتاد. می‌خواهم ببینم که این نسبت بین شما و اصلاح‌طلبان برهم خورد؟

چنین نسبتی نداشتند که بخواهد برهم بخورد، ولی خودشان تشخیص‌شان این بود. نمی‌دانم که پشت صحنه‌اش چه گذشت. خیلی چیز مهمی نیست که آن‌قدر بزرگش کرده‌اید.

آقای دکتر برای انتخابات مجلس سال آینده قصد نامزدی دارید؟

من الان واقعا روی هیچ‌چیزی فکر نمی‌کنم جز همین حل همین مسائل. آن‌قدر هم وقتش برای من پر است که اصلا واقعا تعارف هم نمی‌کنم که بگویید دارد به حالت تصنعی حرف می‌زند. حجم کار و اینکه از صیح تا شب باید همین مسائل کشور را پیگیری بکنم، فرصتی ایجادنکرده که تامل جدی‌ای داشته باشم، یعنی باید به قدری فضای کاری من کاهش پیدا بکند که بتوانم روی آن فکر بکنم.

آقای دکتر متوجه فرمایش شما شدم، ولی می‌خواهم که اجازه بخواهم این سوال را هم بپرسم؛ باز هم اخباری را داشته‌ایم که گویا حرف و حدیث‌هایی مطرح شده که شما تمایل دارید که این‌بار از تهران بیایید، نه از قم.

من اصلا به اصل آن فکر نکرده‌ام که بگویم از کجا بیایم، چون به هر حال آدم روی این مسائل با تامل و آینده‌نگری فکر کند و ببیند که چقدر می‌تواند کار بکند و مفید است؛ لذا باید در یک فرصتی به آن فکر بکنم، الان زود است.

آقای دکتر کنجکاوی من را ببخشید. پیرامون شما چه؟ یعنی دوستان شما یا حامیان شما هنوز تحولی را در این زمینه صورت نداده‌اند؟ رایزنی‌ای، چیزی؟

برای خودشان؟

برای شما؟

نه.
تعداد بازدید : 77
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
صادق راستگو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
0
1
اتفاقا فراکسیون امید را شخص ایشان با هواشناسی دقیقی که دارند از اکثریت انداخت . به این صورت که که نماینده های حامی خود را از قبل در لیست امید گذاشت و بعد از رای اوردن هنگام ورود به مجلس فراکسیونی تحت عنوان مستقلین انتخای کرد و از قضا اکثریت آنها از فراکسیون امید جدا شدند . در علم شیمی به این می گویند کتالیزور در دنیای پرندگان نیز یک نوع پرنده تخک خود را درلانه پرنده دیگری می گذارد تا همراه با سایر تخم ها ی پرنده اصلی باز شده و غذا داده شود بدون اینکه پرنده اصلی زحمتی بکشد . وقتی تخم ها باز می شوند هر چه ززمان می گذرد تفاوت بیشتر مشخص می شود . در علم هواشناسی نیز بسته به شرایط جوی تصمیم به رانندگی گرفته می شود و مثال های فراوان ........................................ نماینده مستقل چه مفهومی دارد . حال با وجود سه فراکسیون بازی ها شروع می شود . سه فراکسیون 3 فاکترویل حالت اتفاق می افتد . کانه را باید درست کرد پوسته لازم است ولی کافی نیست/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: