تاریخ انتشار: ۰۹:۵۵ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
ساعت ۲۴ سه‌شنبه در محله علی‌آباد جنوبی حوالی خزانه، درگیری خونینی بین چهار نفر رخ داد. پس از آنکه مأموران کلانتری به محل اعزام شدند، مشخص شد دو نفر از نواحی دست و سینه به ضرب چاقو آسیب دیده‌اند و قبل از رسیدن مأموران اورژانس، فردی که از ناحیه سینه چاقو خورده بود، به دلیل شدت خون‌ریزی فوت شده و نفری که چاقو به دستش خورده بود، به بیمارستان انتقال یافت.
قتل در دعوا بر سر نوبت گرفتن چای نذری!
رویداد۲۴ با توجه به فوت یکی از طرفین درگیری، بازپرس کشیک قتل تهران در جریان موضوع قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضائی جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات اولیه، از تنها مجروح این درگیری آغاز شد.

فرد مجروح گفت: حدود ساعت ۱۰ شب با مقتول که بچه‌محلم بود، بر سر نوبت گرفتن چای نذری درگیر شدم و با حضور مأموران در محل، درگیری پایان یافت، اما بعد از رفتن مأموران دوباره با هم درگیر شدیم. من با آوردن دوست خودم به خزانه با مقتول قرار دعوا گذاشتم. مقتول نیز دوستش را به همراه خود آورد و به این ترتیب، نزاع را از سر گرفتیم. حین درگیری من و مقتول با سلاح سرد، مصدوم و دوستان‌مان متواری شدند. در ادامه دوست مقتول که در درگیری دوم شرکت داشت، با معرفی خود به کلانتری گفته‌های مجروح حادثه را تأیید کرد و او نیز بازداشت شد.

مأموران در ادامه نشانی خانه متهم اصلی را به دست آوردند و به آنجا رفتند و متهم را که قصد فرار داشت، دستگیر کردند.

بنا بر این گزارش، پرونده با دستگیری سه متهم و تکمیل تحقیقات اولیه در این زمینه در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و سپس به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.
منبع: روزنامه شرق
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، قتل ، درگیری ، حوادث ، دعوا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
0
0
اين دکه هائيکه اصطلاحا"براي دادن چاي و..نذري درايام ماه مبارک وماه محرم علي الخصوص درمناطق جنوبي شهرتهران برپا ميشوند بجزآنهائيکه توسط ارگا نهاتشکيل شده اکثرقريب باتفاق محل تجمع مصرف کنندگان انواع موادمخدرميباشدوعلاوه برآن باعث ايجادترافيک ومباحث اينچنيني ميشوندايکاش ازمحضرمراجع عظام استفتا ميگرديد(چنانچه برپا نمودن اين دکه ها موجب تضييع حق کسي بشودوبيماري بخاطرترافيک ايجادشده توسط ايشان بموقع به بيمارستان نرسد وفوت کند مجاز به برپانمودن دکه ميباشند ياخير) بيائيد وباني خيرشويدواين سئوال را بنحومقتضي رسانه اي کنيدخدا خيرتان بدهد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: