تاریخ انتشار: ۲۱:۲۲ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۸
نوید محمدزاده به بهانه سالروز تولد هوتن شکیبا، عکسی قدیمی از رفاقت‌شان را در روز‌های سخت منتشر کرد. هوتن شکیبا این روز‌ها فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار را روی پرده دارد.

  رویداد۲۴ هوتن شکیبا، بازیگر تئاتر و سینما، به خاطر بازی در نقش عبدالحمید ریگی در فیلم «شبی که ماه کامل شد» سیمرغ بلورین سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر را سال گذشته به دست آورد. این فیلم به کارگردانی نرگس آبیار این روز‌ها روی پرده سینما‌های کشور است.

هوتن شکیبا، زاده ۲۴ خرداد ۱۳۶۳ در شهر سنندج است. این بازیگر که کارش را از روی صحنه تئاتر آغاز کرد، در فیلم‌ها و سریال‌هایی، چون «طبقه حساس»، «حق سکوت»، «شبی که ماه کامل شد» و «لیسانسه‌ها» ظاهر شده است.

نوید محمدزاده به بهانه روز تولد هوتن شکیبا، با انتشار عکسی قدیمی در اینستاگرام نوشت: «در روز تولد تو رونمایی می‌شود از عکسی قدیمی برای یادآوری روز‌های سختی که داشتیم، ولی آخ نگفتیم. نا امید نشدیم جنگیدیم ماندیم برای هم رفیق. یادآوری برای قدر دانستن این رفاقت، این برادری می‌آیند موفقیت‌ها و شکست‌ها هیچ اهمیتی ندارد تنها این مهم است که بمانیم در کنار هم، رفیق، برادر برای همیشه برا گیانم تولدت مبارک.»
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار