تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
ذوالنور:
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آمریکا و ایادی آن‌ها بخواهند دست از پا خطا کنند، شیشه عمر آن‌ها یعنی رژیم صهیونیستی در کمتر از نیم ساعت از نقشه کره زمین محو خواهد شد.
آمریکا دست از پا خطا کند رژیم صهیونیستی کمتر از نیم ساعت محو می‌شود
رویداد۲۴ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور در جمع عوامل سریال گاندو در مصلی قدس با بیان اینکه نفوذ لایه‌های مختلفی دارد، اظهار داشت: نفوذ جریانی در این بین بسیار خطرناک بوده و می‌تواند سیاست‌ها و تصمیم گیری‌های کلان کشور را در مسیر مغایری با آرمان‌های انقلاب هدایت کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای نفوذ در کشورمان تصریح کرد: اگر مساله نفوذ در کشور واقعیت نداشت آمریکا برای آزادی جیسیون رضائیان یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار هزینه پرداخت نمی‌کرد.

ذوالنور گفت:سربازان گمنام امام زمان (عج) در روز‌های اخیر نیز ۱۷ تن از جاسوسان کشور‌های خارجی را دستگیر کرده است، اگر آمریکا و ایادی آن‌ها بخواهند دست از پا خطا کنند، شیشه عمر آن‌ها یعنی رژیم صهیونیستی در کمتر از نیم ساعت از نقشه کره زمین محو خواهد شد.

وی با تقدیر از سریال گاندو و محتوای مناسب آن افزود: خلق آثار تراز انقلاب و افشای روحیه دشمنان فقط با روحیه جهادی ممکن بوده که این ویژگی‌ها در عوامل سریال گاندو نمایان است، این سریال سبب شد تا دغدغه‌ها و نگرانی‌های دوستان انقلاب از عمق خطر نفوذ به صورت هنری برای عموم مردم بیان شود.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: