تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

داورزنی حرفش را پس گرفت!/ پشت پرده آغاز لیگ چه خبر است؟

پنج روز از اعلام زمان آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از سوی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان نمی‌گذرد که داورزنی با رد اظهارات منتشر شده خود در سایت وزارت ورزش می‌گوید: در مورد موعد برگزاری رقابت‌های لیگ تاریخی را اعلام نکرده است!
داورزنی حرفش را پس گرفت؟/ پشت پرده آغاز لیگ چه خبر است
رویداد۲۴ پنج‌شنبه ۱۰ مردادماه سال جاری بود که محمدرضا داورزنی - معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان - در خبری که از سوی پایگاه خبری این وزارتخانه منتشر شد از آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران تا ۲۳ مرداد ماه خبر داد. وی که در مجمع عمومی و سالانه فدراسیون تیراندازی شرکت کرده بود، اظهار کرد با توجه به اقدامات وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر را ظرف امروز و فردا اعلام می‌کند و مسابقات هم نهایتا بیستم تا بیست و سوم مردادماه سال جاری آغاز می‌شود.

با این وجود دوشنبه هفته جاری مهدی تاج-رییس فدراسیون فوتبال- اعلام کرد که برگزاری قرعه کشی لیگ برتر به منزله آغاز این رقابت‌ها نیست. وی در حاشیه نخستین نشست ستاد دومین کنگره شهدای ورزشکار درباره شروع رقابت‌های لیگ برتر بیان کرد که "باشگاه‌ها باید یک مرحله از مسیر را طی کنند تا بتوانیم مسابقات را برگزار کنیم، اگر ورزشگاه‌ها آماده باشند، در برخی از استان‌ها که امکانات خوبی ندارند، بدون تماشاگر می‌توانند لیگ را برگزار کنند، بدون داشتن امکانات، برگزاری لیگ به مصلحت کشور نیست و ۸۰ درصد مردم قبول دارند که باید باشگاه‌ها تجهیز شوند".
 
داورزنی حرفش را پس گرفت؟/ پشت پرده آغاز لیگ چه خبر است

نکته قابل تامل، اما اظهارات امروز (سه‌شنبه) محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزیر ورزش در گفتگو با ایسنا است. وی در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرد که "نگفته ام لیگ برتر ۲۳ مردادماه شروع می‌شود، امروز قرعه‌کشی در مشهد برگزار می‌شود و سپس زمان شروع لیگ به اعلام آمادگی استادیوم‌ها و باشگاه‌ها مبنی بر استاندارد بودن، برمی‌گردد و در بحث استاندارد بودن چهار مورد صندلی دار شدن، شماره دار شدن نصب دوربین‌های امنیتی و گیت‌های ورودی مطرح است".

وی همچنین خاطرنشان کرد که "فکر می‌کنم تا قبل از پایان مرداد لیگ برتر فوتبال برگزار شود، البته از سازمان لیگ بپرسید خیال‌تان راحت‌تر است. به غیر از دو باشگاه بقیه کار‌های استانداردسازی را انجام داده‌اند و فقط نصب گیت‌های ورودی مانده است. "

این تغییر موضع در مورد زمان برگزاری لیگ از سوی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان این پرسش را مطرح می‌کند که پشت پرده ماجرای رقابت‌های لیگ برتر چیست که هر بار سخنی متفاوت از سوی مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال درباره این موضوع مطرح می‌شود؟
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: