تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
معاون استاندار مازندران:

۲ کشته و ۴ مجروح در حادثه تیراندازی پایگاه نیروی هوایی محمود آباد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: با ورود بموقع مسئولان امنیتی و انتظامی و برخورد قاطع با متهمان حادثه تیراندازی در محمودآباد، در شرایط فعلی مشکل خاص امنیتی در شهرستان وجود ندارد.
۲ کشته و ۴ مجروح در حادثه تیراندازی پایگاه نیروی هوایی محمود آباد
رویداد۲۴ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: با ورود بموقع مسئولان امنیتی و انتظامی و برخورد قاطع با متهمان حادثه تیراندازی در محمودآباد، در شرایط فعلی مشکل خاص امنیتی در شهرستان وجود ندارد.

حسین حسن نژاد افزود: اگرچه در ابتدای بروز حادثه نیز با هوشیاری مردم منطقه و تصمیم بموقع شورای تامین مشکل خاص امنیتی وجود نداشت، ولی آرامش در شهر محمودآباد برقرار است.

وی گفت: طبق آخرین گزارش تعداد جان باختگان این حادثه تیراندازی ۲ نفر و مجروحان نیز چهار نفر هستند و هیچ تغییری در آمار کشته شدگان و مجروحان این حادثه ایجاد نشده است.

معاون استاندار مازندران اظهار داشت: شب گذشته با ورود بموقع دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و قضایی هشت نفر از متهمان دستگیر شدند که پرونده آن‌ها نیز برای بررسی قانونی در اختیار دستگاه قضایی (سازمان قضایی نیرو‌های مسلح) قرار داده شد.

معاون استاندار مازندران برخورد قانونی با عاملان این حادثه را از مصوبات شورای تامین و مسئولان ارشد اجرایی استان اعلام کرده است.

در حادثه تیراندازی که عصر روز گذشته در پی اجرای حکم خلع ید بخشی از اراضی در اختیار پایگاه هوایی ارتش در بخش بیشه کلا بخش سرخرود شهرستان محمودآباد در مازندران رخ داد، ۲ نفر کشته و ۴ نفر نیز زخمی شدند.

پس از وقوع این حادثه با دستور استاندار مازندران نشست فوق العاده شورای تامین استان به ریاست نماینده عالی دولت در این خطه شمال کشور تشکیل شد و همدردی با خانواده جان باختگان و مجروحان این حادثه و برخورد شدید قانونی با عاملان وقوع این حادثه از مصوبات شورای تامین بود که شب گذشته با دستگیری متهمان وارد فاز عملیاتی شد.

استاندار مازندران همچنین برای تسریع در اجرای تصمیم شورای تامین، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری را به همراه یکی از مدیران کل به محل حادثه اعزام کرد.

 

 

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان