تاریخ انتشار: ۱۷:۳۸ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
سیدجلال حسینی کاپیتان اول تیم پرسپولیس روز گذشته در نیمه دوم به میدان رفت و زوج خط دفاعی را در کنار شجاع خلیل زاده تشکیل داد.

سرنوشت سیدجلال در پرسپولیس!

رویداد۲۴ پرسپولیس در فصل جاری با ترافیک در پست های مختلف مواجه است. از پست دروازه بانی که بیرانوند و رادوشوویچ حضور دارند تا خط حمله که با اضافه شدن مهاجم خارجی، تعداد عناصر هجومی سرخ ها افزایش خواهد یافت. همچنین در خط دفاع نیز با حضور سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری و... کالدرون شرایط خوبی را تجربه می کند.

در بازی های پیش فصل کالدرون دو ترکیب مختلف را استفاده می‌کرد. یک تیم با بازیکنانی که به نظر می رسید شانس حضور در ترکیب اصلی را دارند که در آن زوج خط دفاعی با کنعانی و شجاع تشکیل می شد و یک تیم دیگر هم که تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان بود، با زوج سیدجلال حسینی و احسان حسینی مقابل حریفان قرار می گرفت.

اما در بازی دیروز که آخرین مصاف دوستانه پرسپولیس پیش از شروع لیگ نوزدهم بود، کالدرون جای سیدجلال و کنعانی زادگان را عوض کرد. کاپیتان اول سرخ ها در نیمه دوم به همراه شجاع خلیل زاده وارد زمین شد تا مشخص شود با بهبود مصدومیت او، احتمال دارد که به ترکیب اصلی بازگردد.
حالا باید دید در بازی با پارس جنوبی جم کالدرون در دفاع میانی کدام دو بازیکن را استفاده خواهد کرد.

منبع: ورزش سه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: