تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۸

نجات مادر و فرزندی پس از ضرب و شتم توسط شوهر سابق

فرمانده انتظامی لرستان از نجات مادر و فرزندی که پس از ضرب و شتم توسط شوهر سابق خانم در کمد خانه محبوس شده بودند، خبر داد.
نجات مادر و فرزندی پس از ضرب و شتم توسط شوهر سابق
رویداد۲۴  سردار حاجی محمد مهدیان نسب اظهار داشت: طی تماس تلفنی خانمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام این موضوع که شوهرش پس از ضرب و شتم خود و فرزند خردسالش را در کمد خانه حبس کرده و از منزل خارج شده است، بلافاصله نیرو‌های پلیس وارد عمل شدند.

وی افزود: خانم مذکور با حالتی نگران به اپراتور ۱۱۰ اعلام می‌کند چندین ساعت است به همراه فرزندش در کمد حبس شده اند و حال فرزندش وخیم است و سپس بدون اعلام آدرس و اطلاعات تکمیلی، تلفن را قطع می‌کند.

فرمانده انتظامی لرستان اظهار داشت: اپراتور مجرب ۱۱۰ به محض دریافت خبر با شیوه‌های تخصصی پلیسی موفق به پیدا کردن آدرس منزل مورد نظر شده و بلافاصله با اورژانس ۱۱۵ نیز تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن تیم‌های امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند.

سردار مهدیان نسب تصریح کرد: با حضور تیم‌های امدادی و انتظامی در محل و بعد از شکستن درب منزل، خانمی که با فرزند خردسالش در کمد محبوس شده بودند و در وضعیت جسمانی وخیمی قرار داشتند از سوی تیم‌های امدادی به مرکز درمانی منتقل و از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

وی افزود: در بررسی‌های بعدی محرز شد مردی که زن و فرزند خود را در کمد خانه محبوس کرده بود شوهر سابق وی بوده که به علت اختلافات قبلی به منزل خانم مذکور مراجعه و با وی درگیر می‌شود و پس از کتک کاری و تخریب وسایل منزلش وی و فرزند خردسالش را در کمد خانه حبس کرده و خودش از محل متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی لرستان حضور به موقع پلیس در انجام مأموریت‌ها را یک اصل دانست و افزود: با حضور به موقع خود در مأموریت‌ها می‌توانیم از بسیاری از وقایع پیشگیری کرد.

سردار مهدیان نسب ضمن قدردانی از زحمات پلیس و عوامل امدادی گفت: پلیس در همه حال ودر هر زمان حافظ جان، مال و ناموس مردم بوده و شبانه روز در راستای تامین امنیت شهروندان تلاش خواهد کرد.
منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: