تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۸
ملی‌پوش ایرانی ریوآوه ستاره بازی لقب گرفت؛
مهدی طارمی در اولین حضور ثابتش در ترکیب ریوآوه ۳ گل برای تیمش به ثمر رساند و یک پنالتی هم گرفت تا ستاره بازی لقب گیرد.
کولاک مهدی طارمی با هت‌تریک مقابل آوس
رویداد۲۴ یاران مهدی طارمی در تیم ریوآوه در یکی از بازی‌های امشب پریمیر لیگ پرتغال پذیرای یاران مهرداد محمدی در تیم آوس بودند. مهدی طارمی در این بازی برای اولین بار از ابتدا برای ریوآوه به میدان رفت و ستاره‌ی زمین بود. ریوآوه با درخشش طارمی موفق شد با نتیجه ۵ بر یک میهمان خود را شکست دهد.

ملی‌پوش ایرانی باشگاه ریوآوه با گلزنی در دقایق ۱۰، ۲۲ و ۵۵ در این بازی هت‌تریک کرد. طارمی علاوه بر ۳ گلی که به ثمر رساند، یک پنالتی هم در دقیقه ۷۵ مانند بازی هفته قبل برای تیمش گرفت که فیلیپ آگوستو اینبار پنالتی او را به گل تبدیل کرد.

در جدال امشب دو تیم، انزو زیدان پسر هافبک افسانه‌ای فرانسه زین‌الدین زیدان به عنوان بازیکن تعویضی برای آوس به میدان آمد و تنها گل آوس را وارد دروازه میزبان کرد.
 
کولاک مهدی طارمی با هت‌تریک مقابل آوس

طارمی که مرد اول بازی امشب بود ۷۶ دقیقه برای تیم خود بازی کرد. مهرداد محمدی هم که در هفته‌های گذشته عملکرد قابل قبولی داشت، ۹۰ دقیقه برای آوس مقابل ریوآوه بازی کرد، اما راهی به دروازه میزبان پیدا نکرد.

ریوآوه با هت‌تریک مهدی طارمی موفق شد اولین برد فصل خود را در دومین بازی مقابل آوس بدست آورد و در رده هشتم جدول قرار گیرد.

عملکرد خوب مهدی طارمی برای ریوآوه مقابل آوس:

۷۶ دقیقه بازی
۴ شوت
۳ گل زده
۱ کسب پنالتی
۷۶٪ دقت پاس
۳ نبرد هوایی موفق
نمره کامل ۱۰ از ۱۰ (هو اسکورد)


دو ایرانی در جمع برترین گلزنان

طارمی با هت‌تریک امشب برابر آوس در کنار پیزی، ستاره بنفیکا و لوئیس ستاره پورتو در صدر جدول گلزنان لیگ برتر پرتغال قرار گرفت.

طارمی همچنین بهترین ریت گلزنی را نسبت به دو رقیب خود با آمار هر ۲۹ دقیقه یک گل به ثبت رسانده است و مجموع بازی او برای تیمش در لیگ پرتغال تنها ۸۹ دقیقه است.

مهرداد محمدی نیز پشت سر طارمی با ۲ گل زده در رتبه دوم مشترک قرار دارد.
 
کولاک مهدی طارمی با هت‌تریک مقابل آوس
منبع: خبر ورزشی
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: