تاریخ انتشار: ۱۷:۲۷ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۸
مهلت ثبت‌نام در دومین دوره مسابقات فوتسال «جام ولایت» اصحاب رسانه تا ۶ شهریور ماه تمدید شد.

۶ شهریور؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در دومین دوره مسابقات فوتسال «جام ولایت» اصحاب رسانه

رویداد24  محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت: به مناسبت روز خبرنگار و اعیاد قربان و غدیرخم، دومین دوره مسابقات فوتسال اصحاب رسانه با عنوان جام ولایت با حمایت مالی بانک ملت و مشارکت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات رسانه‌های کشور اعم از خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و تحلیلی، رسانه‌های مکتوب و شبکه‌های رسانه ملی (صوتی و تصویری) به رقابت خواهند پرداخت. رسانه‌های علاقمند به شرکت در این مسابقات می‌توانند از طریق تلفن‌های ۰۲۱۴۲۱۳۹۸۰۸- ۰۹۱۲۲۰۸۲۶۹۹ و یا پست الکترونیکی azizim۴۹@gmail.com و یا آیدی MoAz۴۹admin@ اطلاعات خود را ارسال کنند. آیین‌نامه و جدول زمان بندی دقیق برگزاری مسابقات بعد از مشخص شدن تیم‌های حاضر در مسابقات در روز قرعه کشی که متعاقبا اعلام می‌شود، تحویل سرپرستان تیم‌ها خواهد شد

دبیر اجرایی جام ولایت گفت: تمام رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها، شبکه‌های رسانه ملی و پایگاه‌های خبری تحلیلی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند وهر تیم باید کادر خود شامل سرپرست و ۹ نفر بازیکن را با اسامی کامل به همراه کارت خبرنگاری و یک قطعه عکس و همچنین لیست بیمه‌ای رسانه مربوطه طی نامه‌ای رسمی از سوی مدیر مسئول و یا مدیرعامل معرفی کنند. تیم‌هایی که مدارک ناقص ارسال نمایند و یا هر یک از شرایط فوق را دارا نباشند از لیست تیم‌های حاضر در قرعه کشی حذف خواهند شد و در طول مسابقات هم، بازیکنان فقط با ارائه آیدی کارت مخصوص مسابقات می‌توانند در مسابقات شرکت کنند و در غیر اینصورت داور بازی از ورود بازیکن مربوطه جلوگیری خواهد کرد.

عزیزی یادآور شد: با توجه به تجربیات بدست آمده از برگزاری دوره‌های قبلی جام رسانه‌ها و به منظور جلوگیری از هر گونه حاشیه برای برگزاری جام ولایت اصحاب رسانه از حضور و بازی بازیکنان غیر رسانه به شدت جلوگیری می‌شود و سعی بر این داریم در یک میدان ورزشی سالم و رسانه‌ای این دوره از مسابقات را برگزار کنیم.

وی گفت: با توجه به روز خبرنگار و تعطیلات اعیاد قربان و غدیر و همچنین استقبال رسانه‌ها برای شرکت در مسابقات، مهلت ثبت‌نام تا روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه تمدید شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: