شجاع در حدی نیست که جوابش را بدهم/ اگر پنالتی گل می‌شد می‌توانستیم برنده شویم
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۰ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
یزدانی:
سیاوش یزدانی مدافع تیم استقلال گفت: به جان عزیزترین کسی که می‌شناسم من فحاشی نکردم.

شجاع در حدی نیست که جوابش را بدهم/ اگر پنالتی گل می‌شد می‌توانستیم برنده شویم

رویداد۲۴ سیاوش یزدانی مدافع استقلال گفت: هفته‌های بسیار سختی را در حال پشت سر گذاشتن هستیم و بدهی‌های باشگاه باعث شده تا مشکلاتی برای تیم چه در لیگ و چه در آسیا به وجود بیاید. در اینجا جا دارد به دلیل باخت از هواداران عذرخواهی کنم. دوست داشتیم آن‌ها را شاد کنیم، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. ما تمام تلاش خود را کردیم.

وی افزود: وضعیت داوری برای ما خوب نبود. در صحنه‌ای گل پرسپولیس توپ به دست ترابی برخورد کرد. وقتی پنالتی ما توسط کریمی نواخته شد، بیرانوند از دروازه چند قدم جلو آمده بود. به نظر من داور باید بیشتر دقت می‌کرد.

مدافع استقلال ادامه داد: اگر پنالتی ما گل می‌شد می‌توانستیم برنده شویم. تیم ما از زمین تا آسمان مشکلات دارد. موضوع این نیست که من بخواهم در رابطه با آن صحبت کنم و مسئولان باید رسیدگی کنند. پرسپولیس بدون موقعیت ایجاد صحنه مهمی این بازی را برد.

یزدانی در مورد درگیری با شجاع خلیل‌زاده و سیامک نعمتی گفت: به جان عزیزترین کسی که دارم من به هیچ نفری فحش ندادم. مطمئن باشید من به شجاع بی‌احترامی نکردم. سیامک نعمتی دوست قدیمی من است و سال‌هاست که ما با هم رفیق هستیم. لطفا در مورد حواشی سوال نپرسید. پارسال من به دلیل فحاشی از طریق کمیته انضباطی محروم شدم و جورش را هم کشیدم.

وی در پایان تاکید کرد: شجاع در حدی نیست که بخواهم جوابش را بدهم. در شان من نیست که بخواهم با او دهان به دهان شوم. نمی‌خواهم بیشتر در رابطه با حاشیه صحبت کنم. مسئولان به جای حرف زدن بهتر است عمل کنند تا مشکلات حل شود؛ اگرچه ابتدای فصل است و ما مطمئنا به شرایط ایده‌آل خواهیم رسید.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: