تاریخ انتشار: ۱۵:۱۶ - ۱۰ آبان ۱۳۹۸
رویداد۲۴ گزارش می‌دهد؛
پیج‌های پر فالوور در اینستاگرام نشان می‌دهد مسایل علمی، سیاسی، اجتماعی یا مسائل جدی هیچکدام برای مردم اهمیت ندارد و تمام پیج‌های پرطرفدار تقریبا پیش پا افتاده‌ترین تصاویر یا موضوعات را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته‌اند و جامعه نیز به این موضوع اقبال بسیاری نشان می‌دهد.

بالاترین فالور اینستاگرام

رویداد۲۴ کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام روز به روز بیشتر می‌شوند. بیش از یک سال است که کاربران این شبکه اجتماعی از یک میلیون نفر عبور کرده‌اند. حالا بسیاری از شرکت ها، سلبریتی ها، ورزشکاران و. صفحات اینستاگرام خود را دارند.

محبوب‌ترین پیج در اینستاگرام، پیج خود اینستاگرام است که بیش از سیصد و چهارده میلیون دنبال کننده دارد. کمی کمتر از جمعیت ایالات متحده آمریکا و بیشتر از جمعیت همه کشور‌های دنیا به جز آمریکا و هند و چین!

بعد از این پیج، صفحه کریستین رونالدو بازیکن فوتبال اهل پرتغال و باشگاه یوونتوس با ۱۸۵ میلیون و بعد از او آریانا گرانده بازیگر آمریکایی با ۱۶۵ میلیون فالوئر قرار دارند که به آن‌ها پادشاه و ملکه اینستاگرام می‌گویند. در مجموع شانزده کاربر اینستاگرام بیش از صد میلیون فالوئر دارند که نشان از اثرگذاری این افراد در این شبکه اجتماعی است.

سلنا گومز (Selena Gomez)، خواننده و بازیگر آمریکایی از محبوب‌ترین پیج‌های اینستاگرام است. او در حال حاضر بیش از ۱۵۹ میلیون فالوور دارد.

کندال جنر (Kendall Jenner)، مدل ۲۲ ساله آمریکایی از دیگر سلبریتی‌هایی است که طرفداران زیادی دارد. پیج اینستاگرام او ۱۱۷ میلیون فالوور دارد.

حساب اینستاگرام جاستین بیبر، خواننده کانادایی از صفحات پرطرفدار در اینستاگرام است. جاستین بیبر در حال حاضر ۱۲۱ میلیون دنبال‌کننده دارد.

دواین جانسون (Dwayne Johnson)، ملقب به صخره (The Rock)، بازیگر و ورزشکار مطرح آمریکایی است که فالوور‌های او در اینستاگرام ببیش از ۱۰۰ میلیون نفر هستند. جانسون با توجه به تعداد فالوورهایش، قصد دارد وارد سیاست نیز بشود.

تیلور سویفت، خواننده و آهنگسار ۲۷ ساله آمریکایی، توانسته ۱۲۲ میلیون کاربر اینستاگرام را متقاعد کند تا حساب شخصی او را دنبال کنند.

فوتبالیست‌ها، خواننده‌ها، بازیگران، شرکت‌ها و کمپانی‌های مشهور، به شرط فعالیت در اینستاگرام، از بازدید بالایی برخوردار خواهند شد.
بیشتر بخوانید: شاخ‌های اینستاگرامی چگونه به وجود می‌آیند؟

در میان کاربران ایرانی، حسن ریوندی استندآپ کمدین ایرانی در رده ۶۵۷ پربیننده‌ترین کاربران جهانی و رده اول پربیننده‌ترین کاربران ایرانی قرار دارد. (این در حالی است که در وب این وضعیت حاکم نیست و سایت آپارات که بعد از گوگل پربیننده‌ترین سایت مردم ایران است، در رده بندی آلکسا در رتبه ۹۹ قرار دارد)

بعد از حسن ریوندی، در رده بعدی مهناز افشار قرار دارد. مهناز افشار که در رنک جهانی در رتبه ۷۷۰ قرار دارد، بیش از ۹ میلیون فالوئر دارد. چند رتبه پایین‌تر و سومین پیج محبوب ایرانی در اینستاگرام نیز مربوط به رامبد جوان است که او نیز یبش از ۹ میلیون فالوئر دارد. بهنوش بختیاری هم با هشت میلیون فالوئر، دیگر چهره ایرانی اینستاگرام است که در میان ۱۰۰۰ چهره پربیننده این شبکه اجتماعی قرار دارد. رتبه بعدی پر فالوور‌ترین پیج اینستاگرام در ایران، متعلق به الناز شاکردوست با ۶.۹ میلیون فالوور است.

به گزارش رویداد۲۴ هیچکدام از پیج‌های پر فالوور، پیج‌های علمی، سیاسی، اجتماعی یا مربوط به مسائل جدی نیستند و تمام پیج‌های پرطرفدار تقریبا پیش پا افتاده‌ترین تصاویر یا موضوعات را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته‌اند و جامعه نیز به این موضوع اقبال بسیاری نشان داده است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: