تاریخ انتشار: ۰۷:۳۴ - ۰۱ آبان ۱۳۹۸
غلامپور در باره اینکه استراماچونی گفته غلامپور اضافه وزن دارد خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم استراماچونی ترسیده مبادا مصدوم شود من ۱۰ سال است روی همین صد کیلو مانده‌ام.

رویداد۲۴ مربی استقلال در خصوص ادعای سرمربی این تیم درباره اضافه وزنش حرف‌های جالبی برزبان اورد.

بهزاد غلامپور مربی استقلال در گفتگو با ایلنا در خصوص برد تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و مستحق کسب این برد بودیم به بازیکنان تیم تبریک یم‌گویم که در این بازی تمام دستوراتی که کادر فنی به آن‌ها داده بود را اجرا کردند امیدوارم که این برد‌ها ادامه داشته باشد.

وی در خصوص شرایط سایپا اظهار داشت: سایپا شرایط خوبی ندارد اگر همین روند را ادامه بدهد خطر سقوس به لیگ یک را احساس می‌کند این‌ها نتایج ظلم‌هایی است که به دایی کردند این جوان‌هایی که الان در سایپا بازی می‌کنند علی دایی دو سال پیش به آن‌ها بازی می‌داد فکر می‌کنم مسئولین سایپا پشت این جوان‌ها قائم شده است اگر این تیم به لیگ یک سقوط کند باز هم می‌گویند به جوان‌ها بازی دادیم.

مربی استقلال در خصوص شادی گل‌های منحصر به فردش افزود: به نظر من باید گیرنده این شادی گل‌ها قوی باشد که خدا را شکر که استراماچونی این گونه است.

غلامپور در باره اینکه استراماچونی گفته غلامپور اضافه وزن دارد خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم استراماچونی ترسیده مبادا مصدوم شود من ۱۰ سال است روی همین صد کیلو مانده‌ام.

وی درباره برنامه‌ریزی لیگ در اعتراض استقلالی‌ها بیان داشت: فکر می‌کنم سازمان لیگ باید با برنامه‌تر عمل کند ما سه روز پیش یک بازی سنگین ۱۲۰ دقیقه‌ای مقابل فجر انجام داده‌ایم و دیروز هم مقابل سایپا بازی کردیم باز جمعه باید مقابل پارس جنوبی جم بازی کنیم. باید قبول کنیم فوتبال ما شرایط اروپا را ندارد که هر چهار روز یک بار بازی کنیم.

غلامپور درباره اولین کلین شیت حسینی در لیگ برتر اظهار داشت: حسینی آینده درخشانی دارد و در حال حاضر یکی بهترین گلر‌های حال حاضر لیگ برتر است. تمام تلاش ما این است که در بازی‌ها ابتدا گل نخوریم.

مربی استقلال در پایان درباره اینکه رشید مظاهری گلر تراکتورسازی اگر در بازی آینده تیمش ۶۷ دقیقه گل نخورد رکورد حسینی را می‌شکند گفت: ما دنبال آمار و ارقام نیستیم بارسلونا هم گل می‌خورد آخر فصل قهرمان می‌شود مهم موفقیت تیم است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: