تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - ۰۸ آبان ۱۳۹۸
در رقابت‌های قهرمانی جهان اتفاق افتاد؛
در نخستین روز رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان که در آنتالیا در حال پیگیری است، نمایندگان ایران در مرحله گروهی موفق به کسب سه پیروزی و سه شکست شدند.
سه پیروزی و سه شکست کارنامه اسنوکربازان ایرانی
رویداد۲۴ رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان روز گذشته (سه شنبه) در مرحله گروهی آغاز شد و طی آن نمایندگان ایران به مصاف حریفانی از کشور‌های استرالیا، آفریقای جنوبی، آلمان، رومانی و اتریش رفتند. در بخش آقایان امیر سرخوش و میلاد کاشانی موفق به کسب پیروزی در مقابل حریفانی از کشور‌های رومانی و اتریش شدند و علی روشنی کیا در مقابل حریف استرالیایی شکست خورد.

در بخش بانوان پری بهاروندی و مریم ابراهیمی در مقابل حریفانی از استرالیا و آلمان مغلوب شدند و در بخش پیشکسوتان محمود محمدی موفق به کسب پیروزی در مقابل حریفی از آفریقای جنوبی شد.

تیم ملی اسنوکر ایران در بخش بانوان با ترکیب ارمغان حسنی، مریم ابراهیمی، سارا و پری بهاروندی، در بخش آقایان متشکل از امیر سرخوش، علی روشنی کیا، سیاوش مزینی و میلاد کاشانی و در بخش پیشکسوتان با ترکیب مجتبی سرافرازی، وحید شیرازی، محمدعلی علی پور و محمود محمدی آقاجری در‌ای رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

به منظور قضاوت در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان منصور مقدم، حسین بیابانی و افشین دهقانی داوران بین المللی کشورمان نیز حضور دارند.

برنامه قضاوت داوران ایران در روز نخست مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان ترکیه ـ آنتالیا
منصور مقدم:
هلند ـ تایلند (بانوان)
آفریقای جنوبی - هنگ کنگ (بانوان)
حسین بیابانی مقدم:
آفریقای جنوبی ـ هندوستان (بانوان)
هندوستان ـ هلند (پیشکسوتان)
افشین دهقانی:
روسیه ـ ترکیه (آقایان)

عراق ـ رمانی (آقایان)

نتایج روز نخست نمایندگان ایران در مسابقات اسنوکر ۱۵ توپ انفرادی قهرمانی جهان به شرح زیر اعلام شد:

سه شنبه ۷ آبان ۹۸

علی روشنی کیا ۱- ۴ تایسون کرینیس (استرالیا)
مریم ابراهیمی بسابی ۰ -۲ جسیکا وودز (استرالیا)
محمود محمدی آقاجری۳ - ۰منیر کاسیم (آفریقای جنوبی)
میلاد فتح پور کاشانی ۴- ۱می‌های ولادو (رومانی)
پری بهاروندی ۰-۲ دیانا استاتژنی آلمان)
امیر سرخوش۴ - ۰الیاس کاپیتانی (اتریش)

برنامه بازی‌های روز دوم نمایندگان ایران در رقابت‌های اسنوکر ۱۵ توپ انفرادی قهرمانی جهان به شرح زیر اعلام شد:

چهارشنبه ۸ آبان ۹۸ (۳۰ اکتبر ۲۰۱۹)

ارمغان حسنی (ایران) - پوی یینگ چو (هنگ کنگ) ساعت ۱۰:۳۰ به وقت ایران
سارا بهاروندی (ایران) - مادلین جین یانگ (آفریقای جنوبی) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران
محمد علی علیپور (ایران) - آحمت کانتار (ترکیه) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران
علی روشنی کیا (ایران) - تئودور پوپسکیو (رومانی) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
میلاد فتح پور کاشانی (ایران) - علی حسین (عراق) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
سیاوش مزینی (ایران) - ردیون جودین (لتونی) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار