اعضای مجمع آرای خود درباره لوایح CFT و پالرمو را شفاف اعلام کنند
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۱ - ۱۲ آبان ۱۳۹۸
کواکبیان:
نماینده مردم تهران در مجلس در تذکری با بیان اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام باید هر چه سریعتر لوایح CFT و پالرمو را تصویب کند، گفت: اعضای مجمع تشخیص مصلحت هم اگر موافق شفافیت هستند، آرای خود را به صورت شفاف در مورد این دو لایحه اعلام کنند و مسئولیت وضعیت اقتصادی کشور را بپذیرند.

اعضای مجمع آرای خود درباره لوایح CFT و پالرمو را شفاف اعلام کنند

رویداد۲۴  «مصطفی کواکبیان» در جلسه علنی نوبت عصر امروز –یکشنبه- مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام باید هر چه سریعتر لوایح CFT و پالرمو را تصویب کند، مجلس و دولت این دو لایحه را تصویب کرده‌اند؛ آمریکا ما را تحریم کرده است و ما نباید موجب قفل شدن اقتصاد شویم.

وی افزود: اعضای مجمع تشخیص مصلحت هم اگر موافق شفافیت هستند، آرای خود را به صورت شفاف در مورد این دو لایحه اعلام کنند و مسئولیت وضعیت اقتصادی کشور را بپذیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا علیه صنعت ساخت و ساز ایران گفت: به ترامپ نامتعادل می‌گویم که تحریم‌هایی که علیه کارگران ساختمانی کردید، توهم فشار حداکثری است که راه به جایی نمی‌برد.

عضو فراکسیون امید مجلس همچنین در خصوص اتفاقات امروز مجلس شورای اسلامی و خروج وزیر امور خارجه از جلسه گفت: قبول دارم ظریف نباید جلسه علنی را ترک می‌کرد، اما چرا سوال بنده از وزیر کشور در دستور کار مجلس قرار داده نمی‌شود.

کواکبیان همچنین از وزیر کشور درخواست کرد: در مورد عدم واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و همچنین توهین به قومیت‌ها در مسابقات ورزشی پاسخگو باشد.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توقیف فیلم خانه پدری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تذکر داد و گفت: یا مجوز ندهید یا اگر مجوز می‌دهید، پایش بایستید؛ خانه پدری توسط دادستانی توقیف شده است.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: