تاریخ انتشار: ۱۹:۲۸ - ۱۵ آبان ۱۳۹۸
مهدی‌چمران گفت: اساسا بحث مصادیق قرار نیست در شورای وحدت مطرح شود بلکه از دل مردم به دست می‌آوریم کاری که بعد از مدت‌ها تازه افراد دیگر به این موضوع رو آورده‌اند.

کاندیداتوری قالیباف

  رویداد۲۴ چندی پیش بود که بحث کاندیداتوری قالیباف و سرلیستی‌اش در تهران حسابی داغ شده بود تا آنجا که محسن پیرهادی از نزدیکان محمدباقر قالیباف گفته بود: «تصمیم شخصی آقای قالیباف، حضور موثر در صحنه انتخابات مجلس و استفاده از ظرفیت سیاسی و اجتماعی خود برای ورود جوانان شایسته به مجلس است. برداشت شخصی من این است که، ایشان از حوزه انتخابیه تهران به مجلس ورود کنند.»

بعد از این اظهار نظر پیرهادی سیدحسین نقوی حسینی نماینده اصولگرای مجلس و سخنگوی فراکسیون اصولگرایان ولایی درباره احتمال ورود قالیباف به انتخابات به خبرآنلاین می‌گوید: «مجموعه‌ای از نیرو‌های اصولگرا درخواست دارند که ایشان وارد صحنه انتخاب مجلس شوند. رایزنی‌ها انجام گرفته و گفتگو‌ها هم با ایشان صورت گرفته است. بالاخره ایشان شخصیت کشوری هستند، مدیر اجرایی موفقی است و کارنامه خوب داشته است. حتی در جریان اصولگرایی مدیریت و رفتار خوبی داشتند، مثلا در انتخابات ریاست جمهوری به نفع آقای رییسی کنار رفتند که از خود گذشتگی بالایی بود که ایشان انجام داد. تا آنجا که مطلعم مذاکراتی با آقای قالیباف صورت گرفته تا در انتخابات مجلس شرکت کرده و کاندیدا شود.»

درست چند روز بعد از این حرف و حدیث‌ها «محسن پیرهادی» که اگر نگوییم یارغار قالیباف است باید گفت از چهره‌های نزدیک به او محسوب می‌شود به عنوان سخنگوی شورای وحدت انتخاب می‌شود موضوعی که این پالس را مخابره می‌کند که پیرهادی به عنوان گزینه قالیباف یا بهتر بگوییم سهمیه او در این شورا به عنوان سخنگو معرفی می‌شود تا رضایت قالیباف برای حضور در انتخابات جلب شود.

مهدی چمران از حلقه‌های اصلی در شورای وحدت در این رابطه به خبرآنلاین می‌گوید: «بحث کاندیداتوری و مصادیق تا بحال مطرح نشده و انتخاب آقای پیرهادی به عنوان سخنگو هیچ ارتباطی به این موضوع ندارد»

او کنایه‌ای هم به طرح «سرا» اصلاح‌طلبان می‌زند و می‌گوید: «اساسا بحث مصادیق قرار نیست در شورای وحدت مطرح شود بلکه از دل مردم به دست می‌آوریم کاری که بعد از مدت‌ها تازه افراد دیگر به این موضوع رو آورده‌اند لذا ما کسی را کاندیدا می‌کنیم که اقبال مردم را در پس خود داشته باشد انتخاب آن‌ها با هرکسی باشد ما از آن گزینه استفاده می‌کنیم.»
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: