اطلاعیه عجیب فدراسیون فوتبال در پی طرح نام برانکو برای تیم‌ملی
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷ - ۰۳ آذر ۱۳۹۸
فدراسیون فوتبال در پی مطرح شدن نام برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی، اعلام کرد این موضوع را تایید و تکذیب نمی‌کند!

سرمربی تیم‌ملی

رویداد۲۴ فدراسیون فوتبال بالاخره برای اولین بار بعد از مطرح شدن نام برانکو ایوانکوویچ برای سرمربیگری در تیم ملی به جای مارک ویلموتس به این موضوع واکنش نشان داد و تاکید کرد که این موضوع را تایید و تکذیب نمی کند!


بیشتر بخوانید: چرا فدراسیون شایعه حضور برانکو روی نیمکت ایران را تکذیب نمی‌کند؟


سایت فدراسیون فوتبال امروز نوشت: «با توجه به انتشار برخی مطالب درباره نیمکت تیم ملی فوتبال بزرگسالان، فدراسیون فوتبال با تاکید بر سیاست خود مبنی بر ضرورت برنامه ریزی همه جانبه و تداوم پشتیبانی لازم جهت حضوری موفق در دور برگشت مقدماتی جام جهانی مطالب ذیل را به اطلاع عموم می رساند:

۱- انتظارات فدراسیون فوتبال از سرمربی محترم تیم ملی وفق جزییات قرارداد در مذاکرات اخیر میان طرفین مورد تاکید دوباره قرار گرفته است. تاکید فدراسیون بر ضرروت انجام برنامه جامع و متمرکز تیم ملی در ماه های باقیمانده تا آغاز دور برگشت، از تصریحات مکاتبات و مذاکرات صورت گرفته است.

۲- با توجه به شرایط به وجود آمده در جدول و اینکه سرنوشت صعود به دست تیم ملی است، بستر فعلی در موضوع همگرایی آحاد مردم،رسانه ها و حمایت تام و تمام از ملی پوشان در ۴ بازی مهم پیش رو پیش از پیش حائز اهمیت به نظر می رسد.

۳- فدراسیون فوتبال در حال حاضر در موقعیت تایید یا تکذیب گمانه زنی های مطرح شده قرار ندارد.

 ۴- نتایج پیگیری ها و مذاکرات صورت گرفته در باب مباحث مرتبط با سرمربی تیم ملی در آینده به اطلاع عموم خواهد رسید.»

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: