امنیت و آرامش کشور با هیچگونه اعتراضی قابل معامله نیست
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۰ - ۰۴ آذر ۱۳۹۸
رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران:
رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران با اشاره به اعتراضات به افزایش قیمت بنزین گفت: امنیت کشور قابل معامله با هیچ اعتراضی نیست، پرونده عوامل اغتشاشات اخیر با سرعت و دقت در مرحله رسیدگی است.

امنیت و آرامش کسور با هیچگونه اعتراضی قابل معامله نیسترویداد۲۴ یحیی جعفری اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راستای حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری است، نشان دهنده تبعیت پذیری از ولایت است.

وی با بیان اینکه امنیت کشور به هیچ وجه قابل معامله با هیچ اعتراضی نیست، گفت: داشتن اعتراضات متعارف حق مردم است ولی اینکه امنیت کشور به چالش کشیده شود به هیچ وجه پذیرفته شده نیست.

جعفری با بیان اینکه باید تدبیری شود تا مردم بتوانند در این وضعیت اقتصادی با آرامش زندگی کنند، در پاسخ به اینکه مردم خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی شده‌اند، گفت: نیروی‌های انتظامی و امنیتی همه اقدامات را انجام داده‌اند و افرادی که در اغتشاشات اخیر نقش مهمی داشتند شناسایی و پرونده‌های قضایی تشکیل شده است.

رئیس کل محاکم تهران بیان داشت: پرونده‌ها با سرعت و دقت لازم در مرحله رسیدگی است و شعب ویژه‌ای هم در محاکم تشکیل خواهد شد و با سرعت و دقت اتخاذ تصمیم قضایی صورت می‌گیرد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: