افزودن «سایبرتراک» پلیس امارات متحده عربی به ناوگان خود | رویداد24
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۱ - ۰۷ آذر ۱۳۹۸
شرکت تسلا اخیرا خودرو سایبر تراک را معرفی کرده است. اکنون پلیس امارات متحده عربی گفته است که قصد دارد از این خودرو در یگان های خود استفاده کند.

افزودن «سایبرتراک» پلیس امارات متحده عربی  به ناوگان خودرویداد۲۴ شرکت تسلا اخیرا خودرو سایبر تراک را معرفی کرده است. اکنون پلیس امارات متحده عربی اعلام کرده است که قصد دارد از این خودرو در یگان های خود استفاده کند.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، امارات متحده عربی غنی از نفت است. اکنون این کشور اعلام کرده که قصد دارد یک ناوگان از اتومبیل های پلیس خود را به سایبرتراک اختصاص دهد.

پلیس امارات متحده عربی «سایبرتراک» را به ناوگان خود می افزاید

افزودن «سایبرتراک» پلیس امارات متحده عربی  به ناوگان خود

اکنون با اطمینان می توان گفت یکی از جنجالی ترین وسایل نقلیه در سال های اخیر خودرو جدید تسلا است. خودرویی که هنوز وارد بازار نشده طرفدارانی پپر شمار یافته است. اکنون حساب رسمی توییتر پلیس دبی در توئیت تصویری تأیید کرد که خودرو تسلا یعنی سایبرتراک را به ناوگان خود اضافه خواهد کرد.

البته پلیس امارات پیش از این نیز از خودروهای لوکس در ناوگان خود استفاده کرده بود، برای مثال از لامبورگینی آونتادور، فراری اف اف، مرسدس ای ام جی تی 63 اس و ... نیز استفاده کرده است. با این سلیقه اشرافی امارات، می توان حدس زد این کشور مدل برتر خودرو سایبر تراک تسلا را سفارش دهد. خودرویی که مسافت 500 مایل را می پیماید و از یک سیستم سه موتوره استفاده می کند که مطمئناً قدرت زیادی را به همراه خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت ایلان ماسک می گوید که این وانت برقی از 0-60 مایل در ساعت را در 2.9 ثانیه طی می کند. بنابراین خودروی مذکور می تواند یکی از برترین خودروهای نیروی پلیس امارات باشد. تاکنون ، این شرکت 250 هزار پیش ثبت نام برای خودرو مذکور ثبت کرده است.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، تسلا ، امارات
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: