تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - ۰۹ آذر ۱۳۹۸
استقلال با ترکیبی مشابه هفته‌های اخیر به مصاف سپاهان می‌رود.
استقلال
رویداد۲۴ استقلال در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میهمان سپاهان است.

آبی‌پوشان با ۶ برد پیاپی در رقابت‌های لیگ پا به این مسابقه می‌گذارند و برابر تیم شکست ناپذیر لیگ قرار می‌گیرند و این بدان معنی است که رکورد یکی از این دو تیم در دیدار امروز شکسته خواهد شد.

استقلال در این بازی مثل همیشه از سید حسین حسینی درون دروازه استفاده می‌کند و در خط دفاع هم با سه مدافع میانی مطابق هفته‌های گذشته بازی خواهد کرد.

در این پست محمد دانشگر در بین استقلالی‌ها حضور ندارد و جای خالی او را روزبه چشمی پر می‌کند و ضلع سوم زوج ثابت سیاوش یزدانی و عارف غلامی را تشکیل خواهد داد.

در سمت راست استقلالی‌ها مثل همیشه وریا غفوری را به بازی خواهند گرفت و هروویه میلیچ که در دیدار‌های اخیر عملکرد خوبی داشته در غیاب زکی‌پور تنها گزینه سمت چپ استقلال است.

آبی پوشان با دو هافبک دفاعی در این بازی در میدان حاضر خواهند شد. علی کریمی و مسعود ریگی مثل هفته‌های اخیر در میانه میدان وظیفه کمرنگ‌کردن فشار حملات طلایی‌پوشان و توپ رسانی به خط جلوی زمین را بر عهده دارند.

هافبک بازیساز و هجومی استقلال در این مسابقه فرشید اسماعیلی است که باید یک خط عقب‌تر از مهاجمان بازی کرده و وظیفه موقعیت‌سازی برای آن‌ها را بر عهده دارد.

زوج موفق این روز‌های استقلال در خط حمله یعنی شیخ دیاباته و مهدی قائدی هم در کنار هم به سمت دروازه پیام نیازمند حمله خواهند کرد و منتظر فرصت گلزنی هستند.

روی نیمکت استقلال هم بازیکنانی مثل علی دشتی، آرش رضاوند، مرتضی تبریزی و... هستند که گزینه ورود به زمین به عنوان یار تعویضی خواهند بود.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان:

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، وریا غفوری، هروویه میلیچ، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی و شیخ دیاباته
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: