تاریخ انتشار: ۱۹:۰۷ - ۱۴ آذر ۱۳۹۸
وکیل مهناز افشار از میانجی گری یکی از کارگردانان مطرح کشور برای حل پرونده مهناز افشار که این روز‌ها بازیگر جنجالی شده است خبر داد.

پادرمیانی یک کارگردان برای حل پرونده قضایی خانم بازیگر جنجالیرویداد۲۴  احسان خاکزاد شاهاندشتی وکیل مدافع سید غفار دریاباری، طلبه مازندرانی که مهناز افشار با عکس وی اقدام به انتشار اکاذیب کرده بود ، گفت: همسر مهناز افشار برای حل این پرونده با بنده تماس گرفت و قرار بود در شهریورماه نشستی با خانم افشار داشته باشیم که به علت عدم حضور مهناز افشار در ایران این دیدار برگزار نشد.


او با بیان اینکه یکی از کارگردانان مطرح کشور ماه گذشته با بنده تماس گرفت و درخواست وساطت برای حل این پرونده را داده بود، افزود: این کارگردان قرار بود بعد از حضور در دو فستیوال خارجی نشستی در آمل با حضور موکل بنده برگزار و از او دلجویی کند.

احسان خاکزاد ادامه داد: با توجه به اینکه این کارگردان قرار بود در مازندران سریال بسازد برنامه ریزی شده بود که در یکی از روز‌های حضور خود در مازندران با موکل من دیدار داشته باشد.

وکیل مدافع سید غفار دریاباری گفت: بنده و موکل بنده برای حسن نیت خود اعلام کردیم که اگر خانم افشار پس از ابراز ندامت از موکل بنده دلجویی کند این پرونده با صلح و سازش پایان یابد.

او ادامه داد: این کارگردان با توجه به اتفاقات اخیر پیام داد و مذاکرات در این خصوص را کنسل کرد.

احسان خاکزاد در خصوص روند پیگیری پرونده شکایت از مهناز افشار گفت: پرونده اکنون در دادسرای فرهنگ و رسانه مفتوح است و باید روال قانونی خود را طی کند.

وکیل مدافع سید غفار دریاباری ادامه داد: با توجه به اینکه خانم افشار در شعبه چهارم پرونده‌های دیگری هم دارد این پرونده نیز مطابق آن‌ها روال قضایی را طی خواهد کرد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: