تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - ۱۹ آذر ۱۳۹۸
نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به اظهار نظر تند تاج که گفته بود مجلس به جای نظارت بر قرارداد سرمربی تیم ملی به قیمت گوجه فرنگی نظارت کند؛ واکنش نشان داد.
فدراسیون فوتبال
رویداد۲۴ برخی از رسانه‌ها از مارک ویلموتس به عنوان گران‌ترین مربی تاریخ فوتبال ایران نام بردند؛ تا پیش از مارک ویلموتس، کارلوس کی‌روش با قراردادی به ارزش ۱/۴ میلیون دلار در صدر بود. با وجود آن که فدراسیون فوتبال اعلام کرد قرارداد مارک ویلموتس با ایران به ازای سه سال ۳/۶ میلیون دلار (یعنی سالی ۱/۲ میلیون دلار) است، اما مدیر برنامه‌های این مربی ناخواسته در جایی رقم را لو داد و مشخص شد که تمام شایعات درباره قرارداد سه میلیون دلاری این مربی و دستیارانش برای سال اول کاملاً صحت داشته است.

حاشیه‌های مبلغ قرارداد ویلموتس به حدی بود که نمایندگان مجلس اعلام کردند به آن ورود می‌کنند؛ تصمیمی که با واکنش تند مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال مواجه شد؛ تاج در برنامه ورزش و مردم شبکه یک سیما به صحبت‌های نمایندگان مجلس در مورد قرارداد مارک ویلموتس واکنش نشان داد و براساس انچه خبرآنلاین نوشته او در این برنامه گفته «به مجلس نمی‌رود و آن‌ها هم به فکر قیمت گوجه فرنگی باشند!»

این واکنش تند را نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بی پاسخ نگذاشت؛ علی اصغر یوسف نژاد نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس و عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به اظهارنظر گوجه‌ای تاج  می‌گوید: مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در نشست امروز فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی باید در این مورد پاسخ دهد.

بیشتر بخوانید:

یوسف نژاد با اشاره به دعوت از وزیر ورزش برای حضور در نشست امروز فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی به علت فسخ قرارداد سرمربی تیم ملی و سرمربی باشگاه استقلال می‌افزاید: سلطانی فر باید در مورد اتفاقات و حواشی اخیر توضیحات خود را ارائه کند و در این نشست باید مسائل عمومی قرارداد‌های اخیر شفاف شود.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «برخی از موارد این قرارداد باید محرمانه باشند و مجلس هم به این محرمانگی احترام می‌گذارد» عنوان می‌کند: در برخی موارد به نظر می‌رسد که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان می‌توانستند بهتر عمل کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس می‌افزاید: مسئولین ورزش در برخی از موارد با روی خوش عمل کردند و به همین خاطر طرف مقابل مسئولیتش را انجام نداد و در مورد بند‌هایی از قرارداد کم لطفی و بی اعتنایی کرده است که وزیر ورزش باید در این مورد هم به مجلس توضیح دهد.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره مجدد به اظهارنظر تاج در برنامه ورزش و مردم تاکید کرد که در نشست امروز حتما در مورد این اظهارنظر بحث خواهد شد.

یوسف نژاد در ادامه کنایه‌ی جالبی هم به برخی از این اظهارنظر زد و گفت: هم اکنون فصل تقابل وزارت ورزش و مجلس نیست، فصل بودجه است و آن‌ها هم به بودجه نیاز دارند.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در خاتمه از وزیر ورزش و جوانان درخواست کرد که به حقوق مسلم کمیسیون فرهنگی و فراکسیون ورزش مجلس برای بررسی مسائل ورزشی کشور احترام بگذارد.
 
منبع: صبح شد
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: