تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲ - ۱۵ دی ۱۳۹۸

تصمیم شوم جوان عاشق در خیابان قزوین تهران

جوان عاشق پیشه وقتی شنید دختر مورد علاقه اش قصد ازدواج با فرد دیگری دارد برای جلوگیری از این ازدواج دست به تخریب ۵ خودرو در خیابان قزوین تهران زد.

تصمیم شوم جوان عاشق در خیابان قزوین تهرانرویداد۲۴ سرهنگ "صادق قره باقری" رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: روز گذشته ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی گزارشی را از سامانه فوریت های پلیسی 110 با موضوع تخریب 5 دستگاه خودروی سواری در حوالی خیابان قزوین دریافت کردند و به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی بیان داشت: تحقیقات پلیس برای شناسایی عامل این تخریب ادامه داشت تا اینکه والدین دختر جوانی با مراجعه به پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی، مدعی شدند مردی با تهدید انتشار عکس های خصوصی دخترمان قصد بر هم زدن مراسم عقد دخترمان را دارد و پنج دستگاه خودروی سواری را تخریب کرده است.

این مقام انتظامی ابراز داشت: با سرنخ هایی که از اظهارات شاکیان پرونده به دست آمد، هویت و مخفیگاه متهم در حوالی خزانه بخارائی شناسایی شد.

قره باقری با اشاره به اینکه با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران پایگاه هشتم برای دستگیری متهم به مخفیگاهش اعزام شدند، گفت: تیم اعزامی موفق شدند عامل تخریب 5 دستگاه خودروی شهروندان را در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی افزود: متهم در اظهارات اولیه خود مدعی شد، مدتی پیش با این دختر رابطه دوستی برقرار کرده و تصمیم گرفته بودم که با وی ازدواج کنم و در این مدتی از دختر جوام خواسته بودم که تعدادی عمس و تصاویر خصوصی اش را برایم ارسال کند ولی کم کم این دختر رابطه اش را با من کمتر کرد تا اینکه وی تصمیم گرفت با فرد دیگری ازدواج کند و متوجه شدم که روز گذشته مراسم عقدش می باشد. با شنیدن این موضوع تا مرز جنون عصابی شده بودم و تصمیم گرفتم با حمله ور شدن به محل برگزاری مراسم و تخریب خودرو ها مانع برگزاری مراسم عقد شوم و سپس وی را تهدید کردم در صورتی که ازدواج کند تصاویر خصوصی اش را منتشر خواهم کرد.

وی خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: حوادث ، دستگیری
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: