تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - ۱۶ دی ۱۳۹۸
بنابراعلام سازمان هواشناسی بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی از غرب وارد کشور می‌شود.

هواشناسی تهران

رویداد۲۴ بر اساس پیش‌بینی‌های کلی سازمان هواشناسی، طی ۲۴ ساعت آینده در استان‌‌های سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در استان‌های کردستان، کرمانشاه و جنوب آذربایجان‌غربی، بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس این گزارش، روز سه‌شنبه تا ظهر چهارشنبه، جوی آرام در غالب مناطق کشور خواهیم داشت. بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی از غرب وارد کشور شده و در استان‌های واقع در شمال‌غرب، غرب، برخی نقاط جنوب غرب و استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس و البرز مرکزی، سبب بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت و در مناطق جنوبی، سبب بارش باران، گاهی رعد و برق خواهد شد.

روز پنجشنبه در غالب مناطق کشور به جز مرکز و جنوب‌غرب، بارش‌ها ادامه خواهد داشت که روز جمعه بارش‌ها در جنوب و جنوب‌شرق کشور تشدید می‌شود.


بیشتر بخوانید: وضعیت بارش‌ها در کشور طی اسفند و فروردین


همچنین در سواحل دریای خزر، شمال غرب و بخش‌هایی از استان‌های کرمانشاه و کردستان، بارش پراکنده باران و برف رخ خواهد داد؛ طی دو روز آینده خلیج‌فارس و غرب تنگه هرمز مواج است.

بر اساس نقشه‌های سازمان هواشناسی، آسمان کرمان فردا صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود و بیشترین دما در این شهر ۹ درجه و کمترین دما ۲- درجه سانتیگراد خواهد بود.

هوای تهران امروز صاف است که در ساعات پایانی به تدریج شاهد غبار محلی خواهیم بود. آسمان تهران فردا نیز صاف است. بیشترین دما در تهران ۹ درجه و کمترین دما ۲- درجه سانتیگراد خواهد بود.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: