تاریخ انتشار: ۲۱:۵۴ - ۱۶ دی ۱۳۹۸
ستاره پرتغالی دوباره جوان شد؛
کریستیانو رونالدو سال ۲۰۲۰ را به بهترین شکل ممکن شروع کرد.

پیام رونالدو؛ امسال توپ طلا می‌خواهم! +عکسرویداد۲۴ ماه های پایانی سال 2019 هرگز برای کریستیانو رونالدو خوب پیش نرفت و او روزهای بدی را تجربه کرد. آمار نه چندان درخشان گلزنی، تماشای رسیدن ششمین توپ طلا به لیونل مسی و درگیری با مائوریتسیو ساری، ماحصل روزهایی بود که برخی از آن به عنوان پایان کریستیانو رونالدو یاد می کردند.

اما ستاره پرتغالی در چند بازی آخر یوونتوس در سال 2019 موفق به گلزنی شد و امروز با هت تریک مقابل کالیاری در اولین دیدار سال 2020 نشان داد هنوز از انگیزه بالایی برخوردار است. ستاره پرتغالی با مدل موهایی جدید ثابت کرد هنوز برای صحبت در مورد افت او خیلی زود است.

گل اول کریستیانو رونالدو با یک توپربایی فوق العاده و دریبل اولسن به ثمر رسید. در ادامه او یک بار از روی نقطه پنالتی و یک بار نیز با یک ضربه زمینی و دقیق از گوشه محوطه موفق به گلزنی شد تا سال 2020 را با یک هت تریک درخشان آغاز کند. کریستیانو رونالدو حالا و بعد از حدود یک سال و نیم حضور در ترکیب یوونتوس برای اولین بار موفق شد در پنج بازی متوالی در ترکیب این تیم گلزنی کند.

همچنین بعد از هت تریک در لیگ برتر و لالیگا، ستاره پرتغالی امروز برای اولین بار در سری آ نیز موفق به انجام این کار شده تا تبدیل به نخستین بازیکن تاریخ شود که در این سه لیگ معتبر در یک بازی سه بار دروازه رقبا را گشوده است. همچنین رونالدو با گلزنی در اولین بازی تیمش در سال 2020، حالا برای هجدمین سال متوالی در یکی از پنج لیگ معتبر اروپایی موفق به گلزنی شده است. حالا رونالدو با 36 هت تریک در پنج لیگ معتبر اروپایی، بالاتر از لیونل مسی با 34 هت تریک قرار دارد.

این سومین دهه ای است که همچنان نام کریستیانو رونالدو در صدر اخبار قرار دارد و ستاره پرتغالی با این شروع رویایی نشان داد باید از همین حالا نام او در بین نامزدهای کسب توپ طلای 2020 یادداشت کرد.

 

 

 

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: