تاریخ انتشار: ۱۸:۲۴ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر

نامه شهاب حسینی به رئیس جمهوربرای رفع ممنوعیت بازی بهروز وثوقی

شهاب حسینی در نامه‌ای از حسن روحانی درخواست کرد با رفع ممنوعیت حضور بهروز وثوقی در سینمای ایران دستور نمایش نسخه اصلی «آشغال‌های دوست داشتنی» با حضور این بازیگر در جشنواره فجر را صادر کند.

شهاب حسینی

رویداد۲۴ شهاب حسینی در نامه‌ای از حسن روحانی درخواست کرد با رفع ممنوعیت حضور بهروز وثوقی در سینمای ایران دستور نمایش نسخه اصلی «آشغال‌های دوست داشتنی» با حضور این بازیگر در جشنواره فجر را صادر کند.

 متن نامه که در صفحه‌ی شخصی شهاب حسینی در اینستاگرام منتشر شده به شرح زیر است:

«جناب آقای حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، سلام و ابراز احترام.‌ای کاش می‌توانستم در شرایط بهتری که بر چهره مردم به جای رنگ ماتم این روز‌ها در غم از دست دادن عزیزانشان، گل لبخند بر صورت و برق امید در شادی چشمانشان خود نمایی می‌کرد. اما گذر زمان سریع است و وقت تصمیم گیری بسیار کوتاه.
بیشتر بخوانید:

اینجانب سید شهاب الدین حسینی، به عنوان یک شهروند ایرانی و عضو کوچکی از جامعه بزرگ فرهنگ و هنر ایران زمین، با شما عرضی دارم که به وسیله نامه‌ای سرگشاده به محضرتان تقدیم میدارم تا متن ان در اختیار مردم و جامعه قرار گیرد. طی انتخابات دو دوره ریاست جمهوری شما، بنده به طور غیر رسمی و مستقل در زمره‌ی مدافعین حضور شما بر مسند ریاست جمهوری و به سهم خود از مبلغان شما بودم با این امید که طیف مخاطبینی که در میان مردم از مهرشان برخوردار بودم به این تصمیم توجه کرده و به ان روی موافق نشان دهند؛ و به لطف و مهر الهی، شخصا از کوچکترین مزایای این حرکت در دولت شما بهره‌مند نشدم و از این بابت خدارا شاکرم. احتمالا متمامی مبلغین شما البته در کنار ارادت و احترامی که برای حضور شما در مسند ریاست جمهوری داشتند، اصطلاحا کوپنی را به جهت درخواست امتیازی خاص نیز برای خود محفوظ داشتند. بنده هم مایلم طی این نامه از آن استفاده کنم.

در مورد عملکرد دولت شما در بهبود شرایط جامعه و مردم، قضاوت کلی را به عهده خود مردم میگذارم. اما به عنوان یک شهروند و یک حق رای که داشتم، بهبودی در شرایط مردم ندیدم. بخصوص از نظر معیشتی و رفاه که در سایه امنیت آن بتوانند تعاملی مهربانانه‌تر با یکدیگر داشته باشند. حال از شما درخواستی دارم و آن رفع ممنوعیت حضور دوباره بهروز وثوقی بر پرده سینمای ایران با حضور در نسخه اصل فیلم آشغال‌های دوست داشتنی که این روز‌ها با ساخته آقی محسن امیر یوسفی در همین دوره جشنواره در دسترس است، موردی نیست که با پیگیری در سلسله مراتب اداری قابل انجام باشد. چرا که هر مدیریت باید جویای نظر مرتبه بالاتر از خود باشد و به تنهایی قادر به اتخاذ تصمیم در این خصوص نیست؛ لذا امید به آن دارم که با موافقت شخص حضرتعالی با اکران نسخه اصلی آشغال‌های دوست داشتنی که فیلمی در راستای گفتگو و تعامل ملی است، برای اهالی رسانه و مطبوعات در جشنواره سی و هشتم، این مهم در دولت شما به انجام برسد و چنانچه این فرصت مغتنم با عدم تصمیم گیری به موقع حضرتعالی از دست برود، ثمری جز حسرت و پشیمانی برای بنده کوچک نخواهد داشت.

روزگاری شما حمایت توده مردم را طلبیدید و البته یافتید حال ما این حمایت را از شما خواستاریم.

به امید که مثمر ثمر و مقبول نظر افتد.

سید شهاب الدین حسینی.

رونوشت به:

دکتر سید عباس صالحی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی.»
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
1
1
ای بابا مگه شهاب حسینی نمیدونه در ایران رئیس جمهور اندازه یک گروهبان نیروی انتظامی قدرت نداره
کامران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
0
0
دعوا نکنید. چون مرحوم محمد علی فردین در کتاب خودش بنام سینمای فردین ، حقیقت چهره این آقا( یعنی بهروز وثوقی ) را افشاء کرده . حتی فردین هم از اخلاق و عیاشی و بی بند و باری بهروز وثوقی انتقاد کرده است. این آدم ارزش به ایران آمدن را ندارد.
نظرات شما
پیشخوان