تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸

حمله تند و جنجالی فوتبالیست پرسپولیسی به معاون رئیس جمهور

مدافع سابق پرسپولیس با کنایه‌ای جالب مدعی شد که در صورت کنکاش در پرونده‌های فوتبالی، مراجع قضایی باید تمام کارهای دیگر خود را بیخیال شوند.

محسن بنگر

رویداد۲۴ محسن بنگر، مدافع سابق پرسپولیس، تراکتور، سپاهان و ... اکنون اولین تجربه دوران مربیگری را در پارس جنوبی دنبال خواهد کرد و در اولین گام در دیدار مقابل ذوب آهن روی نیمکت طلایی‌پوشان حاضر خواهد شد. بنگر اما با اشاره به موضوع پرونده عجیبش با فدراسیون فوتبال مدعی است که دستگاه قضایی در صورت ورود به پرونده‌های عجیب فوتبالی باید دیگر کارهای خود را رها کرده و تمام تمرکز خود را روی این موضوع بگذارد.

بنگر در ابتدای صحبت‌هایش درباره اولین حضورش روی نیمکت به عنوان مربی می‌‎گوید: تجربه خوبی برای من است. دیگر باید مربیگری را شروع می‌کردم و چه خوب که در لیگ برتر و در کنار مربی‌ای که کاملا قبولش دارم این تجربه نصیب من شد. در حال یادگیری هستم و روز به روز تلاش بیشتری برای این موضوع دارم. سعی می‌کنم از کوچکترین فرصت برای مربیگری سود ببرم. 

وی درباره اینکه آیا این امیدواری را دارد که روزی بتواند در این حرفه جدید نیز به موفقیت دست یابد گفت: چرا که نه؟ هر روز تلاش بیشتری می‌کنم و مطالعات خوبی روی تمرینات تیم‌های مطرح دنیا دارم و امیدوارم خیلی زود نتیجه آن را ببینم.

بنگر درباره شرایط پارس جنوبی برای شروع نیم فصل دوم نیز گفت: تیم خوبی دارم، بازیکن خوبی به جمع ما اضافه شدند و البته نفرات خوبی نیز داشتیم. تیم‌ از بازیکنان باتجربه و جوانان خوبی تشکیل شده  و امیدوارم در بازی با ذوب به نتیجه لازم برسیم. اولین تجربه من است و نمی توانم درباره نتیجه حرف بزنیم. ما کارهای خوبی در تعطیلات داشتیم و باید در این بازی به دنبال نتیجه لازم باشیم و غافلگیر نشویم.

کاپیتان سابق پرسپولیس درباره حضور یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید این تیم نیز گفت: آقایحیی بازیکن سابق این تیم بوده و تعصب زیادی به تیم دارد و امیدوارم پرسپولیس موفقیت باشد. آرزوی بهترین اتفاقات را برای هواداران، بازیکنان و خصوصا آقای گل محمدی را دارم.

بنگر درباره مطالبات خود از دوران بازیکنی‌اش گفت: به پرسپولیس همه مطالباتم را بخشیدم. تیمی که از بچگی دوست داشتم و ما از پرسپولیس طلب نداریم و همیشه ما به این تیم بدهکار هستیم و خیلی خوشحالم که در دوران فوتبالی‌ام فرصتی نصیبم شد تا پیراهن این تیم را برتن کنم و برای هوادارانش همیشه بهترین‌ها را آرزو میکنم.


بیشتر بخوانید: آیا فوتبال ایران فاسد است؟


وی ادامه داد: در این رابطه اما باید یک موضوعی را بگویم که اگر خبر آن را در فوتبال حرفه ای دنیا بشنوند مطمئنا به فوتبال ما خواهند خندید! ما از فدراسیون و درباره تیم اروند کارون حکم داریم. فدراسیون تیم را فروخته به داماش گیلان.

پارسال همین فدراسیون و نفراتی مثل آقایان بهاروند و فتاحی جلسه گذاشتند و گفتند بروید بازی کنید و ما حق‌تان را خواهیم گرفت. آقای بهاروند خودشان تیم را دادند به داماش گیلان و چطور الان این تیم بازی می‌کند و پنجره نقل و انتقالاتش را هم باز کردند.

آقای رییسی به عنوان رییس قوه قضاییه باید ورود کند که در این فوتبال چه خبر است. البته اگر ایشان روی فوتبال زوم کنند مسلما از تمام کارهای خود خواهند افتاد. اینقدر که مدیران ما همه چیز را اشتباهی انجام می‌دهند و فوتبال با خیلی مسائل دیگر درگیر شده است.

شما آقای بهاروند و آقای نوری بخش شما چطور با آینده و زندگی 50 نفر در تیم اروند کارون که هر کدام حداقل 5 عضو خانواده دارند اینطور بازی می‌کنید؟ آقای نوبخت اگر پشت این تیم است (داماش گیلان) بیاید تکلیف این تیم و وضعیت را مشخص کنند و واقعا مال مردم خوردن ندارد.

ما به احترام آقایان نوری بخش، بهاروند و محمودزاده رفتیم بازی کردیم. این ها جلسه گذاشتند که نمی گذاریم این انتقال سرانجام یابد مگر اینکه پول بازیکنان پرداخت شود. مگر این فوتبال و مملکت قانون ندارد؟ داماش خریده و نوش جانش اما فدراسیون وقتی این تیم را فروخته پولش را چه کرده؟ پول بازیکنانی که حکم دارند و آقای نوری بخش زیر آن امضا کرده است.

بزرگترین طلبکار تیم من هستم اما به چه کسی زنگ زدند که پنجره تیم باز شده است؟ اینقدر بی در و پیکر است این فوتبال که برای خودشان تصمیم می گیرند و آینده 50 نفر را بیخیال می‌شوند؟ آقای نوبخت زنگ زدند و همه چیز تمام است؟ پس تکلیف ما چه؟ آقای نوری بخش گفتند نیم فصل نمی‌گذاریم داماش بازیکن بگیرد مگر اینکه پول شما را بدهند اما الان گل و بلبل و همه را گرفتند؟ آقای نوبخت به جای اینکه زنگ بزنند پنجره را غیر فوتبالی و به شکل سیاسی باز کنند بهتر است اگر دلش به حال فوتبال و تیم می‌سوزد پول مردم را بدهد. حق الناس این است و امیدوارم جواب درستی را برای آن داشته باشند.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: