تاریخ انتشار: ۲۱:۰۹ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری مسافرکشی که با شگرد خوراندن آب میوه‌های آغشته به مواد بی هوشی سرقت می‌کرد، خبر داد.

مسافرکشی با آب‌میوه‌های آغشته به مواد بی‌هوشی/ پلیس اصفهان: متهم دستگیرشده به 20 فقره سرقت اعتراف کردرویداد۲۴ حسین ترکیان اظهار داشت: در پی اعلام چندین مورد سرقت از افراد مخصوصاً بانوان به شیوه مسافرکشی و خوراندن آب‌میوه‌های آغشته به مواد بی‌هوشی، مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی اصفهان وارد عمل شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: در بررسی‌های کارآگاهان مشخص شد این سارق با یک دستگاه سواری تیبا ابتدا افرادی را که منتظر تاکسی بودند شناسایی و پس از جا زدن خود به عنوان راننده آژانس یا تاکسی اسنپ، اعتماد آنان را کسب و سوار خودروی خود می‌کرد و در طول مسیر با فریب دادن و خوراندن آب‌میوه‌های آغشته به مواد بی‌هوشی مسافران را بی‌هوش و اموال آن‌ها را سرقت می‌کرد.

وی بیان داشت: کارآگاهان به صورت ویژه وارد عمل و موفق شدند این سارق را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم او را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

ترکیان ادامه داد: متهم دستگیرشده به 20 فقره سرقت به شیوه بی‌هوش کردن مسافران که اکثر آن‌ها بانوان بودند اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان به عموم مردم و مخصوصاً بانوان محترم توصیه کرد: هنگامی که درخواست تاکسی آژانس یا اسنپ داشتید مشخصات آژانس و راننده مورد نظر را حتماً مطابقت داده و قبل از مطمئن شدن از سوارشدن بر خودرو اکیداً خودداری شود، به مسافر بران شخصی اعتماد نکنید، در طول مسیر از پذیرش هر نوع خوراکی خودداری کنید و در صورت مشکوک شدن به راننده در اولین فرصت از خودرو پیاده شوید و شماره پلاک و مشخصات مربوطه را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهید.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: