تاریخ انتشار: ۲۲:۳۶ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر

نامه عذرخواهی مردم آمریکا از ایران بابت ترور سردار سلیمانی

در انتهای این نامه خطاب به ایران آمده است:" "لطفاً دست ما را در دوستی بپذیرید... باشد که صلح‌طلبان بر کسانی که به نفرت و اختلاف می‌پردازند غلبه کنند. "

ترور سردار سلیمانی

رویداد۲۴ گروه زنانه ضد جنگ" کُد پینک" در آمریکا با نگارش یک نامه سرگشاده عذرخواهی مردم آمریکا از ایران، از هواداران خود در سرتاسر ایالات متحده خواست تا این نامه را امضا کنند.

 گروه "کُدپینک" همزمان برای روز شنبه (امروز) در ۲۰۰ شهر جهان برنامه تظاهرات ضد جنگ علیه اقدامات تنش‌آفرین ترامپ به ویژه در ترور سردار شهید قاسم سلیمانی ترتیب داده است.
بیشتر بخوانید:
ناگفته‌هایی از ترور شهید سردار قاسم سلیمانی به روایت سردار حاجی‌زاده
در بخشی از نامه "کُدپینک" خطاب به مردم ایران آمده است:" همانطور که آمریکایی‌ها به صلح و امنیت همه مردم (جهان) متعهدند، ما امضاء کنندگان این نامه نیز از اقدامات رئیس جمهوری بی‌پروا و پر از نفرت خود عذرخواهی می‌کنیم و قول می‌دهیم هر چه در توان داریم به کار گیریم تا دشمنی ترامپ با کشور شما و تحریم‌های فلج کننده‌ای که شما را متحمل خسارت کرده را پایان دهیم و روند دیپلماسی با کشور شما را از سر بگیریم.


این نامه افزوده:" اقدامات اخیر ایالات متحده در قبال ایران خطرناک‌ترین و تحریک‌آمیزترین تصمیم سیاست خارجی دونالد ترامپ است. ترور (سردار شهید) سلیمانی - که به دستور ترامپ بوده و در خاک کشور مستقل عراق انجام شده است - امنیت همه جهان را به خطر انداخت، یک سابقه خطرناک را رقم زد، و طبق قوانین بین‌المللی احتمالاً غیرقانونی بود. "

در انتهای این نامه خطاب به ایران آمده است:" "لطفاً دست ما را در دوستی بپذیرید... باشد که صلح‌طلبان بر کسانی که به نفرت و اختلاف می‌پردازند غلبه کنند. "

همزمان مادیا بنیامین یکی از بنیانگذاران گروه "کد پینک" با نگارش توییتی ضمن دعوت از مردم آمریکا برای شرکت در راهپیمایی محکومیت اقدامات جنگ طلبانه ترامپ (علیه ایران) و امضای نامه سرگشاده عذرخواهی از ایران بابت ترور سردار سلیمانی، نوشت:"

"آیا فکر می‌کنید ما چند هفته پیش از خطر جنگ با ایران دوری کردیم؟ دوباره فکر کنید. ما هنوز در آستانه جنگ قرار داریم. "
ترور سردار سلیمانی
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
علی کرمانشاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
0
0
ترامپ خودشیفته و مزدور رژیم صهیونیزمی و رژیم وهابی آل‌سعود با ترور سردار خیبرشکن ایران قاسم‌سلیمانی و ابومهدی مهندس جنایت در حق کل ملت آزاده جهان را تکمیل کرد و دشمن سرسخت و مقتدر وهابی های داعش و النصره که ریشه این خون‌آشامان داعشی را در سوریه و عراق محو و نابود کرد را ترامپ جنایتکار برای خدمت به وهابیت سعودی و اسرائیل کودک کش ناجوانمردانه در برودگاه بغداد با موشک به شهادت رساند و قلب تمام مردم آزاده عراق و سوریه و ایران را به درد آورد قطعا محور مقاومت انتقام سختی از تروریستهای بزدل امریکایی و مرتجعین عرب وهابی سعودی و امارات و بحرین خواهند گرفت بطوری که هیچ‌کجای دنیا برای متجاوزان تروریست امریکایی واعتلاف صهیونیزمی و سعودی ومرتجعین عرب وهابی امن نباشد آنها باید از خلیج فارس و خاورمیانه خارج شوند قبل از آنکه در تابوت های امریکایی به کشورشان فرستاده شوند .تمام اهداف پلید امریکایی و پایگاه هایی که در خاورمیانه به آنها سرویس دهند هدف محور مقاومت خواهد بود و تفنگداران زیرک امریکایی و اسرائیلی و سعودی قبل از نابودی بدست حزب‌اله و محورمقاومت مردمی از محل خدمت فرار کرده و به خانه خود بروند و جان خود را برای مرتجعین عرب وهابی و صهیونیزم از دست ندهند بگذارند تا محور مقاومت تمام جنایتکاران داعشی و حامیان آنها را محو و نابود کنند وجهان را از عنصرخون‌آشامان وهابی داعش و النصره و مزدوران اجاره از پاکسازی کنند که جهان خالی از وهابیت تروریست داعشی شود.سربازان امریکایی فورا به خانه برگردید و جان ارزشمند خود را برای رژیم وهابی آل‌سعود و مرتجعین عرب وهابی فدا نکنید.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: