تاریخ انتشار: ۰۹:۵۰ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۸
شاعری خبر داد:

افزایش تلفات پرندگان مهاجر در تالاب میانکاله 

عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه تعداد تلفات پرندگان مهاجر در تالاب میانکاله در حال افزایش است از مراجع قضایی خواستار ورود جدی به این موضوع و شناسایی و برخورد با مقصران اصلی حادثه شد. علی‌محمد شاعری، در مورد تلف شدن پرندگان مهاجر در تالاب میانکاله مازندران، گفت: تعداد زیادی پرنده در این تالاب به دلایل نامعلوم تلف شدند و متاسفانه تعداد تلفات در حال افزایش است.
تلفات پرندگان مهاجر در میانکاله 
رویداد۲۴ عضو مجمع نمایندگان استان مازندران با بیان اینکه علت تلف شدن پرندگان در حال بررسی است، افزود: چندین فرضیه و احتمال در این رابطه وجود دارد و تلفات ممکن است ناشی از مسموم کردن دان‌ها توسط افراد سودجو یا بیماری اپیدیمی باشد.

وی ادامه داد: می‌طلبد سازمان دامپزشکی استان مازندران هر چه سریع‌تر بررسی‌های لازم را انجام داده و تعداد تلفات را اعلام کند.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس دهم یادآور شد: از مراجع قضایی می‌خواهیم نسبت به این موضوع ورودی جدی داشته باشد و مقصران اصلی را شناسایی و به سزای اعمالشان برساند.

بیشتر بخوانید:
برخورد با کسانی که در منطقه میانکاله اقدام به ساخت‌وساز کنند
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین سازمان محیط زیست باید نهایت اهتمام خود را برای روشن شدن موضوع داشته باشد و با همکاری مراجع قضایی مقصران اصلی را شناسایی و به مردم اطلاع رسانی کند
منبع: خانه ملت
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: تالاب میانکاله
نظرات شما
پیشخوان