تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۸

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان

سرخپوشان تهرانی با ترکیب مشابه بازی قبلی به مصاف صنعت نفت می‌روند.

ترکیب پرسپولیس

رویداد۲۴ پرسپولیس در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 15 امروز در ورزشگاه تختی آبادان میهمان صنعت نفت است.

سرخپوشان که در دیدار قبلی با گل محمدی توانستند تراکتور را 2 بر صفر شکست دهند، به احتمال زیاد در دیدار امروز از همان ترکیب بازی قبلی استفاده خواهند کرد.

در دروازه مثل همیشه شاهد حضور علیرضا بیرانوند هستیم و جلال حسینی مدافع میانی و کاپیتان این تیم است. شجاع خلیل‌زاده که با دستور موقت کمیته انضباطی محروم شده بود توسط کمیته استیناف اجازه بازی پیدا کرد و در این بازی زوج سیدجلال است. در سمت راست مهدی شیری و در سمت چپ محمد انصاری ایفای نقش خواهد کرد.

در سیستم گل محمدی سرخپوشان با 2 هافبک دفاعی به میدان می‌روند که کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی مثل بازی قبلی حضور خواهند داشت و هافبک‌های رو به جلوی سرخپوشان هم مهدی ترابی در سمت راست و وحید امیری در سمت چپ حضور خواهند داشت.


بشیتر بخوانید: خطری که ۳ بازیکن پرسپولیس را تهدید می‌کند


زوج خط حمله پرسپولیس هم اوساگوانا و علی علیپور هستند. استوکس که به تازگی به جمع سرخپوشان اضافه شده احتمالا روی نیمکت خواهد بود و ممکن است برای دقایقی فرصت بازی پیدا کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت:

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگونا

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: