تاریخ انتشار: ۱۱:۱۱ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

واکنش ترابی به تغییر پستش توسط یحیی

ستاره خط حمله تیم پرسپولیس هدف این تیم را تکرار قهرمانی با یحیی گل محمدی می‌داند.

مهدی ترابی

رویداد۲۴ مهدی ترابی وینگر جوان و ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس با اضافه شدن یحیی گل محمدی به کادرفنی این تیم و ایجاد تغییرات در راس هرم مربیگری پرسپولیسی‌ها، هنوز انگیزه‌های قدیمی خود را دارد. این بازیکن جوان در خصوص اوضاع و احوال تیم پرسپولیس گفت: «بعد از دو برد بسیار خوب مقابل تراکتور و صنعت نفت انگیزه بازیکنان برای ادامه دادن به رقابت‌های لیگ، چند برابر شده است. ما بسیار خوب و هوشمندانه مقابل تراکتور که یکی از رقبای اصلی ما در راه قهرمانی است، بازی کردیم و 3 امتیاز را از آن خود کردیم و در آبادان هم بسیار خوب بازی کردیم و خوشحالم که موفق شدیم از این بازی سخت هم دست پر خارج شویم.»

این بازیکن در مورد تغییرات در کادر فنی اضافه کرد: «گل‌محمدی مربی بسیار خوب و محترمی است که برنامه‌های خاصی برای ادامه فصل دارد. او با اینکه دیر به جمع ما اضافه شده اما توانست خودش را خیلی زود با شرایط وفق بدهد و در بازی اول هم به موفقیت برسد. گل‌محمدی برای کسب قهرمانی‌های بیشتر به پرسپولیس آمده و همه باید از او حمایت کنیم. امیدوارم در ادامه فصل اتفاق خاصی رخ ندهد و ما همین طور با عنوان تیم صدرنشین جدول به کارمان ادامه بدهیم و در پایان کار، جام قهرمانی را تقدیم هواداران کنیم.»


بیشتر بخوانید: هشدار مهم پیشکسوت پرسپولیسی به سرخ‌ها


ترابی در پایان این مصاحبه کوتاه، با اشاره به قطع شدن روند گلزنی اش و در پاسخ به این سوال که با شرایط تاکتیکی جدید آیا قدرت و شانس گلزنی او از بین می رود، گفت: «من هم مثل هر بازیکنی، گلزنی را دوست دارم. البته غیر از گلزنی، وظایف دیگری در تیم دارم که باید همه آنها را انجام بدهم. هدف همه ما کمک به بردهای پرسپولیس است. هیچ تفاوتی نمی کند که من گل بزنم یا سایر بازیکنان.

تلاش می کنم برای تیم موثر باشم. این موضوعات را در جلسات فنی هم مطرح کرده‌ایم که گلزنی و کسب افتخارات فردی هیچ اهمیتی ندارد، بلکه فقط پیروزی پرسپولیس برای همه ما مهم است. امیدوارم در کنار هم و با اتحادی که از سال های قبل شکل گرفته، یک بار دیگر برای هواداران پرسپولیس قهرمانی را به دست بیاوریم.»

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: