تاریخ انتشار: ۰۷:۱۳ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

فال روزانه ۱۵/ ۱۱/ ۱۳۹۸

محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه

رویداد۲۴ چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی پر از تلاش و کوشش را با تولدتان آغاز کرده‌اید، در این سال موقعیت‌های زیادی برای افزایش درآمد و کسب سود بیشتر در پیش‌روی شما است، این موقعیت‌ها را به فال نیک بگیرید و سال تولدتان را به سالی سرشار از ثروت و موفقیت تبدیل کنید. روحیه‌های خوب و مثبت زیادی دارید، از این روحیه‌ها برای پیشرفت در سال تولدتان کمک بگیرید و تا می‌توانید اخلاق و صفت‌های ممتاز بیشتری به شخصیت خود اضافه کنید. در ماه فروردین سال آینده به مشکل مالی برخورد خواهید کرد، اما غم به دل‌تان راه ندهید چرا که این مشکل ثبات مالی شما را به خطر نمی‌اندازد و با مشکلی قابل‌‌حل طرف هستید که دوستان و آشنایان نیز برای حل این مشکل شما را تنها نخواهند گذاشت. بخت به شما در تیر و مرداد سال آینده رو می‌کند و در این ماه‌ها بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. از این خوشی‌ها نهایت لذت را ببرید اما این ماه‌ها را به گونه‌ای سپری کنید که کسی چشم به زندگی شما پیدا نکند و چشم حسود و بخیل را از شادی‌های‌تان دور نگه دارید. شهریور ماه سال آینده، پرتلاش‌ترین ماه در طول ماه‌های سال تولدتان است، در این ماه لحظه‌ای دست از تلاش نکشید و تا می‌توانید تجربه کسب نمایید. در دی ماه سال آینده زحمت‌های شما به بار می‌نشیند و در این ماه مزد تلاش خود را خواهید گرفت. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را با خاطره‌های خوش و دستی پر از دستاوردهای چشمگیر به پایان برسانید.

فـال روزانـه - فروردین

مدت زیادی است که در بستر بیماری افتاده‌اید، اما امروز صبح که از خواب بلند‌شده‌‌اید،‌ احساس بهبود دارید و رفته‌رفته حال‌تان رو به بهبودی گذاشته است. این شرایط را غنیمنت بدانید و در آینده بیشتر قدر سلامتی‌تان را بدانید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و امروز پولی به دست‌تان می‌رسد، بهتر است تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن‌ را برای روز مبادا کنار بگذارید. امروز دوستی به شما وعده انجام کاری را داده است اما قادر به انجام این کار نیست و به شما بدقولی می‌کند. این فرد را به فهرست افراد غیرقابل اطمینان زندگی‌تان اضافه کنید و از امروز به بعد کارهای مهم را به عهده ایشان واگذار نکنید. خبری خوشحال‌کننده و غیر منتظره به دست شما می‌رسد، این خبر را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خوشی و نشاط را پشت‌سر بگذارید. انسان خلاقی هستید و امروز فکر بکری به ذهن شما رسیده است، قبل از اینکه این فکر از ذهن‌تان بیرون برود، به آن جامه عمل بپوشانید و مطمئن باشید دستاوردی چشمگیر از اجرای این فکر بدست خواهید آورد.

فـال روزانـه -اردیبهشت

به لحاظ روحی،‌ روز خوبی را شروع نکرده‌اید و غصه‌های زیادی دارید، در چنین شرایطی با یکی از دوستان و اعضای فامیل که ایشان را به عنوان سنگ‌صبور خود قبول دارید صحبت کنید و بار غصه‌های‌تان را زمین بگذارید. به فکر افزایش درآمد هستید اما راه‌و‌چاه این‌کار را به‌خوبی نمی‌دانید و نگرانی‌های مالی زیادی دارید، فراموش نکنید که راه ثروت از میان پس‌انداز و صرفه‌جویی می‌گذرد و پولی که امروز کنار می‌گذارید، در آینده گره‌های زیادی را از زندگی شما باز خواهد کرد. انسان مردم‌دوستی هستید و همیشه به اطرافیان محبت می‌کنید، این روحیه باعث شده است اطرافیان برای کمک به شما از چیزی دریغ نکنند، در نتیجه برای مشکلی که امروز به آن بر می‌خورید روی کمک دیگران حساب‌باز کنید. امروز با افراد سرشناسی برخورد می‌کنید، از این افراد روش‌های موفقیت را جویا شوید و تجربه‌هایی که با شما در میان می‌گذارند را سرلوحه کارتان قرار دهید. مدت زیادی است که صحبتی عاشقانه و محبت‌آمیز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ردوبدل نشده است، امروز فرصتی دست می‌دهد تا دمی با عشق‌زندگی‌تان خلوت کنید و از عشق و محبت بگویید.

فـال روزانـه - خرداد

روزهای شلوغ و پرکاری را پشت‌سر گذاشته‌اید و امروز حسابی خسته و کوفته‌ شده‌اید، در چنین شرایطی قبل از اینکه فشار کار شما را از پا در بیاورد، به خودتان مرخصی بدهید و با استراحت و تفریح، خودتان را برای روزهای پرکار آینده آماده کنید. به فکر موفقیت بیشتری در کار و زندگی هستید و به دنبال افراد باتجربه‌ای می‌گردید که با ایشان مشورت کنید، امروز زمان خوبی برای مشورت با ریش‌سفید‌های فامیل است و مطمئن باشید نکته‌هایی که ایشان با شما در میان می‌گذارند، درهای موفقیت را به روی شما باز می‌کند. امروز خبر خوشی به دست شما می‌رسد، این خبر نه تنها زمینه شادی شما را فراهم می‌کند، بلکه خبر فرخنده‌ای برای اهل منزل نیز به‌حساب می‌آيد، در نتیجه این خبر فرخنده را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و روزی شاد را سپری کنید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که حاضر است هرکاری برای خوشحالی و رضایت شما انجام دهد. تصمیم مهمی را در زندگی باید اتخاذ کنید، اما از آنجایی که انسان عجولی هستید، احتمال دارد عجولانه تصمیم بگیرید و خودتان را به دردسر بیاندازید. در نتیجه بهتر است که این تصمیم را به روزهای آینده موکول کنید تا زمان بیشتری برای فکر داشته باشید.

فـال روزانـه- تیر

امروز با مشکلی ریشه‌دار و قدیمی روبرو می‌شوید و زمان مناسبی است که یک‌بار برای همیشه این مشکل را حل کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده‌اید و مطمئن باشید پولی که امروز سرمایه‌گذاری می‌کنید، در آینده سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌ شما خواهد کرد. مدتی است که وقتی را کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید، در نتیجه امروز زمانی را برای اهل منزل کنار بگذارید و به آنها ثابت کنید از هر فرصتی برای بودن در کنار اعضای خانواده بهره می‌جویید. همسر یا عشق‌زندگی‌ شما مشکلات خانوادگی زیادی دارد و این مشکلات ایشان را امروز تحت فشار گذاشته است، در چنین شرایطی بهتر است خودتان را داخل این مشکلات خانوادگی نکنید و اجازه دهید گذر زمان این مشکلات را حل کند. به فکر تغییر شغل هستید و از وضعیت فعلی خود اصلاً رضایت ندارید، امروز فرصت خوبی است که شغل جدیدی که مدتی است به آن فکر می‌کنید را آغاز کنید و مطمئن باشید این شغل زندگی شما را به لحاظ مالی و حرفه‌ای تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

فـال روزانـه -مرداد

مدت زیادی است که پولی به کسی قرض داده‌اید و به رغم اینکه از این فرد درخواست کرده‌اید پول شما را بازپس دهد، تاکنون خبری از بازپرداخت این پول نشده است، خوشبختانه امروز روز شما است چرا که این فرد پولی که قرض گرفته را به شما پس می‌دهد و به لحاظ مالی گره‌های زیادی از زندگی‌تان باز خواهد شد. مراسم مهمی را در پیش دارید و شما و دیگر اعضای خانواده حسابی درگیر برگزاری این مراسم هستید، اما جایی برای نگرانی بیش‌از‌حد وجود ندارد چرا که این مراسم به بهترین شکل ممکن اجرا خواهد شد و به شما و مهمان‌ها حسابی خوش خواهد گذشت. رابطه‌ای پنهانی با فردی دارید و این رابطه نه تنها آبروی شما را در محل‌کار به خطر انداخته است، بلکه در محیط خانواده نیز نگران فاش شدن این رابطه هستید. در نتیجه از آنجایی که ماه همیشه پشت ابر نمی‌ماند، پیشنهاد می‌کنیم هرچه سریع‌تر فکری برای این رابطه بردارید و مواظب اعتبار و آبروی‌تان باشید. امروز یکی از دوستان قدیمی را ملاقات خواهید کرد و این دیدار، خاطره‌های خوش گذشته را در ذهن‌ شما زنده خواهد کرد.

فـال روزانـه - شهریور

روزی سرشار از انرژی و نشاط را شروع کرده‌اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و کارهای امروز را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. قدر زمان را نمی‌دانید و اجازه می‌دهید لحظه‌های باارزش زندگی شما بدون هیچ استفاده‌ای از پیش چشم‌تان عبور کند، این وضعیت باعث شده تا از همقطاران‌تان عقب بیافتید، در نتیجه به خاطر داشته باشید که وقت طلا است و از امروز با مدیریت‌زمان و برنامه‌ریزی، قدر لحظه‌لحظه عمر باارزش خود را بدانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز قصد دارد راز مهمی را با شما درمیان بگذارد، این موقعیت را مغتنم بدانید و به ایشان ثابت کنید که سنگ‌صبور خوبی برای رازهایش هستید. امروز یکی از همسایه‌ها یا همکاران در محل‌کار برای شما نقشه‌های پلیدی کشیده و قصد تخریب آبروی‌تان را دارد، در نتیجه شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید و دست این فرد شرور را رو نمایید. علاقه زیادی به تنهایی و خلوت دارید اما روزمرگی‌های زندگی شما را از خلوت با خودتان محروم کرده است، امروز فرصتی دست می‌دهد تا بدون هیچ‌گونه مزاحمتی با خودتان حسابی خلوت کنید.

فـال روزانـه -مهر

شرایط سختی را در زندگی سپری می‌کنید و این شرایط سخت شما را حسابی نگران و مضطرب کرده است، در نتیجه با اتفاق‌های پیش‌پاافتاده از کوره در می‌روید، اجازه ندهید سختی‌های زندگی شما را به انسان زودرنج و بدخلقی تبدیل کند و به خاطر داشته باشید مرد آن است که در کشاکش دهر، سنگ زیرین آسیاب باشد. امروز فرصتی دست می‌دهد تا در مهمانی یا مراسمی اجتماعی شرکت کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با گفتگو با دوستان و آشنایان روحیه‌تان را بهبود بخشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان گرفتار بستری بیماری است و امروز حال خوشی ندارد، اجازه ندهید همسرتان به غیر از درد بیماری، چیز دیگری را تحمل کند و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای پرستاری از ایشان انجام دهید. امروز احتمال ایجاد برخوردی سرد و ناراحت‌کننده از جانب یکی از اعضای فامیل با شما وجود دارد، این برخورد را به دل نگیرید و در اولین فرصت دلیل این برخورد را جویا شوید. امروز خاطره‌های خوش روزهای عاشقی در ذهن شما تداعی می‌شود، این احساس عاشقانه را به فال نیک بگیرید و شب‌وروزی سرشار از عشق و محبت را با همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان تجربه کنید. آزمون یا کار سختی را در پیش دارید و حسابی نگران انجام این کار مهم هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که از این کار یا آزمون راحت‌تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید انجام خواهد شد و از ورطه آزمایش سربلند بیرون خواهید آمد.

فـال روزانـه -آبان

انسان شوخ‌طبع و مهربانی هستید و این روحیه باعث شده تا اطرافیان علاقه زیادی به نشست‌و‌برخاست با شما داشته باشند، چنین وضعیتی را مغتنم بدانید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. امروز فردی که احتمالاً از اعضای خانواده شما است، از شما درخواست پول می‌کند، این پول را به وی قرض دهید و مطمئن باشید در اولین فرصت این پول به شما باز پرداخت می‌شود. روحیه‌ای تلاش‌گر و زحمت‌کش دارید و کارهای مهمی را در زندگی انجام داده‌اید، امروز یکی از دستاوردهای شما که مدت‌ها پیش انجام داده‌اید در نظر اطرافیان جلوه می‌کند و دوستان و اعضای خانواده به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌دانند. قصد گسترش تجارت و کار خود را دارید، اما طرح و برنامه‌ دقیقی برای گسترش کار‌های خود ندارید و این رویکرد شما را عقب نگه‌ داشته است، امروز زمان خوبی است که برای پیشرفت‌ در کارها، با همکاران و افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و مطمئن باشید راه‌کارهایی که در اختیار شما قرار می‌دهند، زمینه موفقیت شما را فراهم خواهد کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های خاصی برای‌تان تدارک دیده و امروز به شما ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است.

فـال روزانـه - آذر

به لحاظ جسمی توان و انرژی لازم را ندارید و همیشه احساس خستگی می‌کنید، قبل از اینکه این وضعیت شما را از پا در بیاورد، با انجام ورزش و رعایت رژیم‌غذایی مناسب، فکری به حال سلامتی‌تان بردارید. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع کرده‌اید و پولی که مدت‌ها پیش پس‌انداز نموده‌اید، سود چشمگیری را روانه حساب‌های بانکی شما خواهد کرد. امروز با افراد جدیدی آشنا می‌شوید، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و دوستان تازه‌ای برای خودتان پیدا کنید. رفتار درستی در محل‌کار یا منزل ندارید و قبل از اینکه این وضعیت اعتبار شما را در نزد همکاران یا همسایه‌ها زیر سؤال ببرد، رفتاری شایسته در پیش بگیرید. اهمیتی به انجام کارهای مهم نمی‌دهید و به جای اینکه مشغول کارهای ضروری باشید، وقت خود را با کارهای معمولی و پیش‌پاافتاده تلف می‌کنید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و با اولویت‌بندی کارها، اجازه ندهید کار ضروری مهمی به فردا موکول شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خستگی‌های شما را از تن و جسم‌تان بیرون می‌کند و به شما ثابت خواهد کرد که قدر زحمت‌های‌تان را می‌داند.

فـال روزانـه - دی

روز خوبی را آغاز کرده‌اید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا به ورزش موردعلاقه‌تان بپردازید و روزی سرشار از نشاط و تفریح را پشت‌سر بگذارید. قصد سرمایه‌گذاری دارید و می‌خواهید اندوخته‌ایی که با هزارویک زحمت جمع‌کرده‌اید را چند برابر کنید، اما روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری آغاز نکرده‌اید و بهتر است قبل از هرگونه فعالیت مالی و سرمایه‌گذاری، حسابی فکر کنید و نظر افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند را جویا شوید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان شک دارید و این احساس از درون شما را ضعیف و شکننده کرده است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و امروز این وضعیت را با عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و ریشه شکی که به وی دارید را جویا شوید. قصد دارید بدون اینکه اطرافیان را درجریان بگذارید، راهی سفر شوید، چنین سفری به غیر از نگرانی چیزی برای اطرافیان به دنبال ندارد، در نتیجه بهتر است قبل از هرگونه سفری، ابتدا اهل منزل را درجریان قرار دهید و نظر آنها را جویا شوید.

فـال روزانـه - بهمن

مدت زیادی است که قصد خرید کالایی گران‌قیمت را دارید، امروز بهترین زمان برای خرید است و مطمئن باشید خرید این کالا در دراز مدت، سود چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت. به لحاظ فکری روز را با ذهنی آشفته و نگران شروع کرده‌اید و مضطرب و پریشان هستید، اجازه ندهید نگرانی روز شما را خراب کند و با تمرکز بر انجام کارها و صحبت با دوستان و آشنایان، بار نگرانی‌های خود را زمین بگذارید و روز را بدون هرگونه نگرانی به پایان برسانید. دل به کسی باخته‌اید و این فرد از عشق نهان شما خبری ندارد، اما می‌خواهید امروز راز عشق خود را با محبوب در میان بگذارید و پرده از عشق بردارید. روز خوبی را برای عشق و عاشقی شروع نکرده‌اید و مطمئن باشید اگر امروز از عشق خود به محبوب سخن بگویید، پاسخ منفی از دلدار‌تان دریافت خواهید کرد. امروز به مشکلی بر می‌خورید و به تنهایی کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، اجازه ندهید کمر‌تان زیر بار این مشکل خم شود و دست یاری به سمت دوستان و آشنایان دراز کنید و مطمئن باشید اطرافیان هرکاری که از دست‌شان بر بیاید را برای کمک به شما انجام خواهند داد.

فـال روزانـه - اسفند

قصد انجام معامله مهم یا خرید زمین و مستغلات را دارید، اما امروز به لحاظ مالی به هر چیزی که دست بزنید خاکستر می‌شود و قبل از اینکه ضرر هنگفتی را متحمل شوید، بهتر است هرگونه کار مالی را به آینده موکول کنید. امروز خبر فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد، این خبر زمینه شادی شما و دیگر اعضای خانواده را فراهم خواهد کرد. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید، دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و روزی عاشقانه را آغاز کرده‌اید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و عشق‌ بی‌پایان‌تان را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید. آشنایی کاملی با توانایی‌های خود ندارید و این وضعیت شما را از همقطاران‌تان عقب انداخته است، در نتیجه امروز زمانی را برای سبک‌و‌سنگین‌ کردن نقاط ضعف و قدرت خود اختصاص دهید و با بهبود نقاط‌ ضعف خود، دستاوردهای بیشتری را در زندگی از آن خود کنید.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: