تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
دونالد ترامپ با سنت شکنی در مراسم سخنرانی سالانه ریاست جمهوری، سخنرانی خود را برای تقدیر از یک مجری محافظه‌کار رادیو متوقف کرد تا همسرش مدال آزادی ریاست جمهوری آمریکا را به او اعطا کند.

دونالد ترامپ

رویداد۲۴  رییس جمهور آمریکا، راش لیمبو ۶۹ ساله را که اخیرا اعلام کرده با سرطان ریه نوع چهار در حال مبارزه است، تحسین کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ اظهار کرد: امشب مردی خاص در اینجا حضور دارد، کسی که میلیون‌ها تن از آمریکایی‌ها دوستش دارند و به تازگی تشخیص داده شده که سرطان نوع چهار دارد. این خبر خوبی نیست اما خبر خوب این است که او بزرگترین مبارز و پیروزی است که می‌توانید ببینید.

وی افزود: به خاطر چندین دهه ازخودگذشتگی خستگی‌ناپذیر برای کشورمان از تو ممنونیم راش لیمبو. برای قدردانی از تمام کارهایی که برای کشور ما کرده‌ای، میلیون‌ها تنی‌ که در روز با آن‌ها صحبت می‌کنی و الهام‌بخش آن‌ها هستی و تمام کارهای خارق‌العاده‌ای که برای امور خیریه انجام داده‌ای، مفتخرم که اعلام کنم عالی‌ترین افتخار غیرنظامی کشور یعنی مدال آزادی ریاست جمهوری را دریافت خواهی کرد.

ترامپ سپس از همسرش، ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا درخواست کرد که این مدال را به راش لیمبو اهدا کند که با تشویق ایستاده جمهوری‌خواهان همراه شد؛ در حالی که دموکرات‌ها سر جای خود نشسته بودند.


بیشتر بخوانید: حاشیه‌های تصویری نطق سالانه ترامپ


پس از آن که لیمبو مدالش را از بانوی اول دریافت کرد، دونالد ترامپ گفت: در حالی که برای بهبودی همه بیماران دعا می‌کنیم، می‌دانیم که آمریکا پیوسته در حال دستیابی به موفقیت‌های پزشکی است.

اهدای این مدال در میانه سخنرانی سالانه رییس جمهور اقدامی غیرمعمول است و نشان می‌دهد که سخنرانی ترامپ بیشتر با هدف تهییج جمهوری‌خواهان در آستانه انتخابات ماه نوامبر و به صورت تبلیغاتی صورت گرفته است.

سنت شکنی ملانیا و دونالد ترامپ در نطق سالانه +عکس

سنت شکنی ملانیا و دونالد ترامپ در نطق سالانه +عکس

سنت شکنی ملانیا و دونالد ترامپ در نطق سالانه +عکس

سنت شکنی ملانیا و دونالد ترامپ در نطق سالانه +عکس

منبع: خبرآنلاین
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
0
0
ترامپ دقیقا مثل امدی نژاد است امیدوارم آمریکا از شرش خلاص شود و ایران دوباره دست احمدی نژادها امثال او قالیبافها نیفتد البته قالیبافها محترمن اما کسی که فامیل قالیباف را به یدک میکشد برای ایران نامیمون است
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: