تاریخ انتشار: ۱۹:۴۰ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
مرد قصاب که با همدستی پسر نوجوان در خانه فساد دست به جنایت فجیع زده و سر دو زن را بریده بودند دیروز در دادگاه از خود دفاع کردند.

خانه فساد

رویداد۲۴ رسیدگی به این پرونده از شهریور ماه سال ۹۷ به دنبال تماس مرد جوانی با پلیس آغاز شد. وی که با ماموران کلانتری ابوذر تماس گرفته بود، گفت: در همسایگی یک زن ۵۰ ساله به نام رویا زندگی می‌کند که رفت و آمد‌های مشکوک به خانه اش دارد و زنان و مردان زیادی به خانه او رفت و آمد دارند. ما چند بار به خاطر رفتار‌های مشکوک به او تذکر داده ایم و آخرین بار قرار بود از خانهاش نقل مکان کند. اما حالا مدتی است ازاو هیچ خبری نیست. همسایه‌ها او را ندیده اند و نگرانش شده اند.

کشف جسد دو زن

با اطلاعاتی که مرد همسایه به پلیس داد ماموران به خانه موردنظر رفتند و پس از گشودن در خانه با جسد‌های متعفن رویا و یک زن جوام به نام ثریا روبه‌رو شدند که گلوی آن‌ها بریده شده بود. اسباب و اثاثیه خانه به هم ریخته بود و شواهد نشان می‌داد به این خانه دستبرد زده شده و چندین روز از جنایت گذشته است.
بیشتر بخوانید: راز ۳ دختر ۱۳ تا ۱۶ ساله در خانه فساد
جسد‌ها با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شدند و پلیس به تحقیق پرداخت. ماموران در نخستین گام از تحقیقات دریافتند رویا خانه اش را به پاتوقی برای زنان و مردان جوان تبدیل کرده بود و اتاق هایش را به آن‌ها اجاره می‌داد.

ماموران به بررسی تماس‌های تلفنی رویا پرداختند و چندین مظنون را که به خانه فساد رفت و آمد داشتند بازداشت کردند. تا اینکه دریافتند آخرین نفری که با رویا و ثریا تماس گرفته و با آن‌ها قرار ملاقات گذاشته بود یک پسر ۱۷ ساله به نام احسان بوده است.

تشریح جنایت

به این ترتیب پسرنوجوان بازداشت شد و ادعا کرد دو زن تن فروش را نمی‌شناسد. اما در بازجویی‌های تکمیلی به قتل با همدستی دوست ۲۸ ساله اش به نام آرمین اعتراف کرد.

پسر نوجوان گفت: من و دوستم با هم قرار گذاشته بودیم تا به خانه رویا برویم و با زن جوان رابطه برقرار کنیم، اما آنجا بود که من تصمیم به سرقت گرفتم. به همین خاطر دست و پای دو زن جوان را با طناب بستم تا همه خانه را بگردم. اما چون دو زن شروع به داد و فریاد کردند آرمین با چاقو آن‌ها را کشت و گلویشان را برید. من همه خانه را گشتم، اما هیچ پول و طلایی بدست نیاوردم.

به دنبال اظهارات تکان دهنده پسر نوجوان همدستش نیز بازداشت شد، اما ادعا کرد در جنایت‌ها دستی نداشته است.

در دادگاه

متهمان دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

پدر ابتدای جلسه پدر و دو دختر رویا در جایگاه ویژه ایستادند و برای قاتلان حکم قصاص خواستند. پدر رویا گفت: دخترم دوبار ازدواج ناموفق کرده بود و به تنهایی در خانه اش زندگی می‌کرد که به طرز فجیعی کشته شد. من برای قاتل دخترم قصاص می‌خواهم. دختر بزرگ رویا نیز که از زندان به دادگاه منتقل شده بود گفت: من مدتی است به اتهام آدم ربایی در زندان هستم. حالا هم برای قاتل مادرم قصاص می‌خواهم.

همسر ثریا نیز که قیم فرزند خردسالش بود درخواست قصاص را مطرح کرد.

سپس آرمین به اتهام دو قتل و مشارکت در سرقت روبه روی قضات ایستاد. وی گفت: من و احسان با هم به خانه رویا رفته بودیم تا با زن جوان رابطه برقرار کنیم، اما سر پول با هم درگیر شدیم و من آن‌ها را کشتم. ما قصد سرقت نداشتیم و به همین خاطر اتهام سرقت را قبول ندارم. احسان از ترسش و به دروغ ماجرای سرقت را مطرح کرده است. من از ابتدای تحقیق به خاطر احسان همه جرم‌ها را گردن گرفتم و حالا می‌خواهم تا بار دیگر تحقیقات از سر گرفته شود. وی در پاسخ به سوال قاضی درباره اینکه چرا چاقو همراه داشتی پاسخ داد: من قصاب هستم و در قسمت سلاخی کار می‌کنم. به همین خاطر همیشه چاقو همراه دارم.

سپس احسان که از کانون اصلاح و تربیت به دادگاه منتقل شده بود به اتهام معاونت در دو قتل و مشارکت درسرقت از خود دفاع کرد.

پسرنوجوان گفت: من و آرمین با انگیزه سرقت به خانه فساد رفته بودیم. ما دست و پای صاحب خانه و زن جوان را بستیم، اما چون پولی به دست نیاوردیم آرمین آن‌ها را کشت.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: