تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۸
ستاره عراقی پرسپولیس بعد از نمایش درخشان در دربی، از انتخاب‌اش به‌عنوان بازیکن سال فوتبال عراق مطلع شد.
بشار رسن
رویداد۲۴ بشار رسن که پس از ورودش به زمین در دیدار با استقلال، ستاره غیرمنتظره بازی در دقایق پایانی بود و سرنوشت مسابقه را تغییر داد، مورد حمایت عراقی‌ها نیز قرار گرفته و هموطنان‌اش، او را به‌عنوان بهترین بازیکن این کشور در سال ۲۰۱۹ می‌دانند.

این هافبک خوش تکنیک که جای کمال کامیابی‌نیا را در ترکیب پرسپولیس پُر کرد، بیشتر از گلزنی سعی در خلق موقعیت و دادن پاس به مهاجمان سرخ پوش بود، ولی در دقیقه ۸۹ بعد از آنکه برای آنتونی استوکس ایجاد موقعیت کرد و شوت او به شکل ناقص برگشت داده شد، رسن توانست از مقابل دو مدافع استقلال گل ارزشمند و تساوی‌بخش تیمش را به ثمر رساند.

بشار رسن با این گل که ارزش‌های او را بیشتر نشان داد و موجب بیشتر شدن محبوبیت‌اش بین تماشاگران پرسپولیس شد، جایگاه ویژه‌ای نیز در بین هواداران فوتبال عراق دارد و آن‌ها مثل سال گذشته این بازیکن ملی پوش را بهترین بازیکن‌شان می‌دانند.

سایت IQ-PRO که معتبرترین نظرسنجی را برای انتخاب بهترین بازیکن حرفه‌ای سال فوتبال عراق برگزار می‌کند، امسال هم مثل گذشته اقدام به انجام این کار کرده که بشار رسن برای دومین دوره پیاپی در صدر این نظرسنجی قرار گرفته است.
بشار رسن

بشار رسن با بیش از ۴۳ هزار رای که ۳۳ درصد آرا را تشکیل می‌دهد، به‌عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۹ فوتبال عراق انتخاب شده و بالاتر از مهند علی با حدود ۳۵ هزار رای، امجد عطوان با حدود ۱۰ هزار رای، علاء عباس با ۶۵۰۰ و همام طارق هافبک سابق استقلال با ۶۰۰۰ رای قرار گرفته است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: