تاریخ انتشار: ۲۰:۵۹ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اعلام کرد: به علت بارش برف و کولاک شدید جاده‌های زنجان - تهم - چورزق و دندی - تخت سلیمان بسته شد.

برف و کولاک ۲ جاده استان زنجان را بسترویداد۲۴ جواد یوسفی شامگاه دوشنبه افزود: در حال حاضر به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه های مسیرهای بیان شده امکانپذیر نیست.

به گفته وی، آزاد راه زنجان - تبریز در حوزه استان آذربایجان شرقی نیز به علت کولاک و بارش شدید برف مسدود شده است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان افزود: مسافران استان اردبیل می توانند از آزاده راه زنجان - تبریز تردد کنند.

یوسفی تاکید کرد: در حال حاضر کولاک موضعی در آزاد راه زنجان - قزوین جریان دارد و راهداران در طی مسیر برای ارائه خدمات مستقر هستند.

وی ادامه داد: کولاک شدید همراه با مه در جاده های زنجان - بیجار، زنجان - طارم، زنجان - دندی، خدابنده - همدان، سلطانیه - خدابنده، نیک پی - ماهنشان و ابهر - خدابنده جریان دارد.

معاون راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد: هموطنان از ترددهای غیرضروری در جاده های استان خودداری کنند و در صورت ضرورت برای تردد در جاده ها خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی، گرمایشی و ایمنی وچراغ های مه شکن مجهز کنند.


بیشتر بخوانید: آزادراه تبریز- زنجان برای دومین بار مسدود شد


وی یادآوری کرد:. رانندگان و مسافران قبل از تردد با شماره ۱۸۱۶ راهداری و یا ۱۴۱ تماس گرفته و در جریان وضعیت جاده ها قرار بگیرند.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: