تاریخ انتشار: ۰۷:۵۹ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
اعلام اولیه نتایج انتخابات مجلس یازدهم هرچند غیررسمی در برخی حوزه ها نشان میدهد اصولگرایان در این ماراتن پیشتاز رقابت هستند.

نتایج انتخابات مجلس یازدهم

رویداد۲۴ ماراتن انتخابات مجلس یازدهم ساعت ۲۴ روز گذشته دوم اسفند ماه به پایان رسید و حالا همه چشم به وزارت کشور دوخته اند تا ببینید در فرآیند شمارش آراء نام چه کسانی به عنوان وکلای ملت در دفتر پارلمان یازدهم به ثبت خواهد رسید.

در انتخابات مجلس یازدهم که از ساعت ۸ صبح روز جمعه آغاز شد تعداد ۲۰۸ حوزه انتخابیه در ۳۱ استان کشور دایر بودند. تعداد شعب اخذ رأی در این ۲۰۸ حوزه انتخابیه، ۵۴ هزار و ۶۱۱ شعبه در سراسر کشور بود که از این میزان، ۴۰ هزار و ۲۱۰ شعبه به صورت ثابت و ۱۴ هزار و ۴۰۱ شعبه به صورت سیار بودند.

۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رأی دادن بودند که از این میان حدود ۲۸ میلیون و ۸۷۲ هزار نفر از رأی‌دهندگان را بانوان و حدود ۲۹ میلیون نفر را آقایان تشکیل می‌دادند. حدود سه میلیون نفر از افراد واجد رأی دادن، نیز رأی اولی ها بودند.

از ۲۰۸ حوزه انتخابیه، ۲۰۳ حوزه انتخابیه، ملی محسوب می‌شوند و ۵ حوزه انتخابیه هم مربوط به اقلیت‌های دینی است، همچنین ۱۷۴ حوزه انتخابیه هم تک‌نماینده هستند.

براساس آمار رسمی و غیررسمی که تا کنون اعلام شده است، اصولگرایان پیشتاز کسب رأی در بسیاری از حوزه های انتخابیه سراسر کشور هستند. برخی نمایندگان فعلی در جایگاه خود ابقا شده اند و برخی قدیمی ترهای پارلمان بعد از یک یا چند دوره غیبت باردیگر با کسب رأی به مجلس باز خواهند گشت.

«این جدول براساس آمار منتشر شده در خبرگزاری های رسمی کشور تهیه شده است و همزمان با اعلام رسمی نتایج از سوی وزارت کشور به روز خواهد شد»

استان/ حوزه انتخابیه

نفر پیروز/

ورود به مرحله دوم

گرایش سیاسی

آرا

اهر و هریس

آذربایجان شرقی

احمد محرم زاده

مستقل

 

بستان‌آباد

غلامرضا نوری

مستقل

 

بناب

شیخ رضا باقری بنابی

مستقل

 

تبریز، اسکو و آذر شهر

مسعود پزشکیان

احمد علیرضابیگی

روح الله متفکر آزاد

محمدرضا تاج‌الدینی

محمدحسین فرهنگی

اصلاح طلب

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

 

سراب و مهربان

یوسف داودی

مستقل

 

شبستر

جعفر راستی

اصولگرا

 

کلیبر و هوراند

حسین حاتمی

اصولگرا

 

مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

اصولگرا

 

مرند و جلفا

معصومه پاشایی

مستقل

 

ملکان

سید علی موسوی

 

 

میانه

مهدی اسماعیلی

علی شامی و بهنام صفایی

اصولگرا

مرحله دوم

 

هشترود و چاراویماق

سیدحمزه امینی مستقل

 

ورزقان

الله وردی دهقانی

مستقل

 

 ارومیه

آذربایجان غربی

حضرت پور

سید سلمان ذاکر

اصولگرا

اصولگرا

 

بوکان

حبیب زاده

اصولگرا

 

خوی و چایباره عادل نجف زاده اصلاح طلب  

 

سرشت و پیرانشهر

کمال حسین پور

اصولگرا

 

سلماس

 

رضازاده

اصولگرا

 

ماکو، پلدشت و چالدران

محمد علی پور

مستقل

 

مهاباد

محمودزاده

مستقل

 

میاندوآب

 

عیسی زاده

اصولگرا

 
تکاب و شاهین دژ حسن همتی مستقل  

نقده و اشنویه

زنجانی

اصولگرا

 

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

اردبیل

علی نیکزاد

اصولگرا

 

پارس آباد و بیله سوار

جهانگیرزاده

اصلاح طلب

 

خلخال و کوثر

نظری

اصولگرا

 

گرمی

اسماعیلی

اصولگرا

 

مشکین شهر

عباس زاده

اصولگرا

 

اردستان

اصفهان

طباطبایی نژاد

اصولگرا

 

اصفهان

مهدی طغیانی

شیخی

میرزایی

اصولگرا

 

چادگان، فریدون شهر و فریدن

محمدصالحی

مستقل

 

خمینی شهر

محمدتقی نقدعلی

اصولگرا

 

خوانسار و گلپایگان

مسعود خاتمی

اصولگرا

 

سمیرم

اصغر سلیمی ، رحیم کریمی(دور دوم)

 

 

 

شاهین‌شهر، برخوار و میمه

حاجی دلیگانی    

اصولگرا

 

شهرضا و دهاقان

سمیه محمودی

مستقل

 

فلاورجان

موسوی لارگانی

اصولگرا

 

قمصر و نطنز

فیروزی پور

اصولگرا

 

کاشان، آران و بیدگل

ساداتی نژاد

اصولگرا

 

لنجان

حسین رجایی ، علی یوسف پور (دور دوم)

اصولگرا

 

مبارکه

پروین صالحی

اصولگرا

 

نائین،خور و بیابانک

الهام آزاد

مستقل

 

نجف‌آباد

ابوترابی

اصولگرا

 

ساوجبلاغ ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد

البرز

علی حدادی

اصولگرا

 

کرج

مهدی عسگری

فاطمه آجرلو

اصولگرا

اصولگرا

 

ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول

ایلام

علی اکبر بسطامی

سارا فلاحی

 

 

مهران دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره:

بهزاد علیزاده

صادق کرمی

مرحله دوم

 

دشتستان

بوشهر

ابراهیم رضایی

اصولگرا

 

کنگان، دیر ، عسلویه و جم

موسی احمدی

اصولگرا

 

دشتی و تنگستان

غلامحسین کرمی

اصولگرا

 

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالکریم جمیری

اصولگرا

 

پاکدشت

تهران

فرهاد بشیری

اصولگرا

 

تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

آخرین شمارش آرای تهران تا این لحظه اینجا

 

 

دماوند و فیروزکوه

سید احمد رسولی نژاد

اصولگرا

 

رباط کریم و بهارستان

حسن نوروزی

اصولگرا

 

شهریار، قدس و ملارد

حسین حق وردی

اصولگرا

 

ورامین و پیشوا

حسین نوش آبادی

مستقل

 

کیار، کوهرنگ، اردل و فارسان

چهار محال بختیاری

قدرت الله حمزه

اصولگرا

 

بروجن

امیرقلی جعفری
   

اصولگرا

 

شهرکرد، بن و سامان

احمد راستینه

اصولگرا

 

لردگان

حسین بامیری

اصولگرا

 

بیرجند، خوسف و درمیان

خراسان جنوبی

خسروی افزار

اصولگرا

 

فردوس، سرایان، طبس و بشرویه

نصیرایی

اصولگرا

 

قائنات و زیرکوه

سلمان اسحاقی

اصولگرا

 

نهبندان و سربیشه

مصطفی نخعی

اصولگرا

 

تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

خراسان رضوی

محسن زنگنه

اصولگرا

 

تربیت جام، تایباد و باخرز

رحیمی

 

 

چناران

امامی

 

 

خواف و رشتخوار

 حجت الاسلام اکبر احمد پور

 

 

 

 

 

 

درگز

 

حسن رزمیان مقدم

 

 

سبزوار،جغتای، جوین و خوشاب

عنابستانی

اصولگرا 

 

فریمان،سرخس

 سید احسان قاضی‌زاده

اصولگرا

 

قوچان و فاروج

 

 

 

کاشمر،بردسکن و خلیل آباد

جواد نیک بین

 

 

گناباد و بجستان

محمد صفایی دلویی

 

 

مشهد و کلات

پژمانفر

بحرینی

رحمانی

قاضی زاده

اصولگرا

 

نیشابور و فیروزه

احسان ارکانی ، هاجر چنارانی

 

 

اسفراین

خراسان شمالی

قوامی

اصلاح طلب

 

بجنورد، مانه، جاجرم

   

 

شیروان

علی جدی

اصولگرا

 

فاروج

 

 

 

آبادان

خوزستان

مولوی

اصولگرا

 

اندیمشک

 فریدون حسنوند

   

اهواز و باوی

 

 

 

ایذه و باغملک

ایزدپناه

اصولگرا

 

بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان

آقاجری

 

 

بهبهان

محمد طلا مظلومی

اصولگرا

 

خرمشهر

احمدنژاد اصولگرا

 

درفول

آوایی

اصلاح طلب

 

دشت آزادگان و هویزه

قاسم ساعدی

اصولگرا

 

رامهرمز و رامشیر

متینیان

اصولگرا

 

شادگان

مجید ناصری نژاد

 

 

شوش

محمد کعب عمیر

 

 

شوشتر و گتوند

سهراب گیلانی

اصولگرا

 

مسجد سلیمان،لالی

 

 

 

ابهر و خرمدره

زنجان

حسن شجاعی

اصولگرا

 

خدابنده

سید البرز حسینی

اصولگرا

 

زنجان و طارم

مصطفی طاهری

 

 

ماه نشان، ایجرود و بوغداکندی

مرتضی خاتمی

اصلاح طلب

 

دامغان

سمنان

علیزاده برمی

اصولگرا

 

سمنان، مهدی شهر و سرخه

عباس گلرو

اصولگرا

 

شاهرود

علی اصغر خانی

اصولگرا

 

گرمسار

اردشیر مطهری

اصولگرا

 

ایرانشهر، سرباز،دلگان

سیستان و بلوچستان

 عبدالناصر درخشان

 

 

چاه‌بهار، نیک شهر و کنارک

معین الدین سعیدی

 

 

خاش،نصرت آباد،میرجاوه

اسماعیل حسین زهی

 

 

زابل، زهک و هیرمند

 حبیب الله دهمرده ، محمد سرگزی 

 

 

زاهدان

 حسینعلی شهریاری ، فداحسین مالکی

 

 

سراوان،سیب

ملک فاضلی

 

 

آباده ، بوانات وخرم بید

 

فارس

رحیم زارع

 

 

اقلید

مسلم صالحی

 

 

پاسارگاد ، مرودشت و ارسنجان

 

 

 

جهرم

رضایی کوچی

 

 

داراب و زرین دشت

 

 

 

رستم و ممسنی

 

 

 

سپیدان

 

 

 

سروستان ، خرامه و کربال

 

 

 

شیراز

علیرضا پاک فطرت

جعفر قادری

ابراهیم عزیزی

محمدرضا محمدی کشکولی

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

 

فسا

حجت الله فیروزی

اصولگرا

 

فیروزآباد ، فراشبند و قیر و کارزین

میرمحمدمهدی فروردین

اصولگرا

 

کازرون

فریدون عباسی

اصولگرا

 

لارستان ، گراش و مهر

 

 

 

لامرد و مهر

 

 

 

نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

اصولگرا

 

بوئین زهرا

 

قزوین

 

 

آوج روح الله عباسپور

 

 

تاکستان

رجب رحمانی

اصولگرا

 

قزوین و آبیک

لطف الله سیاهکالی مرادی، فاطمه محمدبیگی

 

 

قم

احمد امیرآبادی فراهانی

مجتبی ذوالنوری

علیرضا زاکانی

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

 

 

 

 

 

 

 

 

بیجار

کردستان

حمدالله کریمی

 

 

سقز و بانه

محسن بیگلری

 

 

سنندج، دیوان دره و کامیاران

محسن فتحی، مهدی فرشادان

 

 

قروه و دهگلان

حبیب الله محمدی تلوار

 

 

مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور ، عثمان باقدم (دور دوم)

 

 

بافت، رابر، ارزوئیه

 

 

 

 

 

 

کرمان

 

 

 

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

 

   

جیرفت و عنبرآباد

   

 

رفسنجان و انار

حسین جلالی اصولگرا

 

زرند و کوهبنان

عفت شریعتی کوهبنانی    

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری

 

 

شهربابک

مصطفی رضاحسینی قطب آبادی

 

 

کرمان و راور

 

 

 

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

 

 

 

اسلام‌آباد غرب

 

 

 

کرمانشاه

بخشی پور ،  نادر نادری (دور دوم)

 

 

پاوه

آرش لهونی

 

 

سنقر و کلیایی

 

 

 

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

شهریار حیدری

 

 

کرمانشاه

محمد رشیدی

سلمان محمدی، جهانبخش امینی(دور دوم)

 

 

کنگاور و بیستون

 

   

بویراحمد و دنا

کهگیلویه وبویراحمد

مهدی روشنفکر

اصولگرا

 

کهگیلویه و بهمئی

سید محمد موحد

اصولگرا

 

گچساران

غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب

 

رامیان و آزادشهر

گلستان

کوهساری

 

 

علی‌آباد کتول

رحمت الله نوروزی

 

 

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

جلال ایری

 

 

گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

نبی هزار جریبی

غلامرضا منتظری

منصور خمری

 

 

گنبد کاووس

امان قلیچ شادمهر

 

 

مینودشت و کلاله

رضا آریان پور

اصولگرا

 

آستارا

گیلان

مرحبا

 

 

آستانه اشرفیه

محمد علی رمضانی      

 

بندر انزلی

احمد دنیامالی

اصولگرا

 

تالش، رضوانشهر و ماسال

شکری

 

 

رشت

کوچکی نژاد

عظمتی

آقازاده

 

 

رودبار

چگینی

 

 

رودسر و املش

عباسی

 

 

صومعه‌سرا

سید کاظم دلخوش

اصولگرا

 

فومن و شفت

خلیل بهروزی فر

اصولگرا

 

لاهیجان و سیاهکل

رسول فرخی

 

 

لنگرود

مهرداد لاهوتی

اصلاح طلب

 

الیگودرز

لرستان

محمد خدابخشی

اصولگرا

 

بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا

 

پلدختر

سیدحمیدرضا کاظمی

اصولگرا

 

خرم آباد

مهرداد ویسکرمی

مرتضی محمودوند

اصولگرا

مستقل

 

درود و ازنا

حسین گودرزی اصلاح طلب

 

سلسله و دلفان

یحیی ابراهیمی

اصلاح طلب

 

کوهدشت

محمدرضا مبلغی

اصولگرا

 

آمل و لاهیجان

 

 

 

 

 

مازندران

رضا حاجی پور

اصولگرا

 

بابل

مهدی سعادتی

علی کریمی

اصولگرا

اصولگرا

 

بابلسر و فریدونکنار

      علی اصغر باقرزاده   

اصولگرا

 

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

شمس الدین حسینی

اصولگرا

 

ساری و میاندرود

منصور علی زارعی

عالیه زمانی

اصولگرا

اصلاح طلب

 

 

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور

کیوان مرادیان

اصولگرا

اصولگرا

 

نکا، بهشهر و گلوگاه

غلامرضا شریعتی

اصولگرا

 

نوشهر و چالوس

محمدعلی محسنی

اصلاح طلب

 

نور و محمودآباد

عبدالوحید فیاضی

اصولگرا

 

اراک، کمیجان و خنداب

 

 

 

مرکزی

علی اکبر کریمی ،محمدحسن آصفری

 

 

تفرش، آشتیان و فراهان

 سینا کمالخانی

 

 

خمین

 علیرضا نظری

 

 

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی

اصولگرا

 

ساوه و زرندیه

حجت الاسلام سبزی 

 

 

شازند

احمدی

 

 

بندر لنگه، بستک، پارسیان

هرمزگان

احمد جباری

اصولگرا

 

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

احمد مرادی

منصور آرامی

محمد آشوری

 

مستقل

مستقل

اصولگرا

 

میناب، جاسک و سیریک

حسین رئیسی

اصولگرا

 

اسدآباد

 

 

 

همدان

سرمدی 

اصولگرا

 

بهار و کبودرآهنگ

عیسی جعفری

اصولگرا

 

تویسرکان

مهدی مفتح 

اصولگرا

 

رزن

لطفی

اصلاح طلب 

 

ملایر

 

آزادی خواه

 

اصولگرا

 

نهاوند

شهبازی

مستقل

 

همدان

حمیدرضا حاج بابایی

اصولگرا

 

 

 

اردکان

 

 

یزد

محمدرضا دشتی اردکانی

مستقل

 

تفت و میبد

سیدجلیل میرمحمدی

اصولگرا

 

طبس

   

 

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

صباغیان

اصولگرا

 

یزد، اشکذر و ندوشن

محمدصالح جوکار

اصولگرا

 

منبع: خبرآنلاین
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: